Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőképet ajánlot...

Milyen fényképezőképet ajánlotok? 200. 000 -250. 000ft-ot szánnék rá.

Figyelt kérdés

A kívánt tulajdonságai:

-16 megapixel legalább

-20x-os nagyítás

-Sötétben is jó képek

-Ne kelljen külön objektívet vásárolni hozzá

-Akkumulátora legyen, nem szeretnék elemeket hordozgatni.

-Lehetséges márkák: Nikon, Sony, Canon, Samsung, Leica.

-Jövendőbeli hobbifotósként a következőkre használnám: Tájképek, Épületek, Élőlények fotózása.


A válaszaitokat előre is köszönöm. És ha esetleg van valamilyen tippetek, ami segíthet még a választásnál, kérlek azt is írjátok le.



2017. jún. 23. 16:33
 1/5 Dzseri válasza:

Már bocsánat, de akarsz venni egy 200-250 ezres fényképezőgépet, úgy, hogy nem értesz hozzá?! Mert a kérdésedből én ezt veszem ki.


Azt írod, hogy jövendőbeli hobbifotósnak. Szerintem előbb vegyél valami jóval olcsóbbat vagy egy jobb használtat és ha tényleg jó vagy benne, akkor ruház be nagyobb összeget.


Miket néztél ki egyáltalán?

2017. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék ilyen árban, mert nem szeretném 1-2 év múlva kidobni... Es értek a fotózáshoz, hobbi szinten. De mindig a ,,családi" géppel fotóztam csak, szeretnék már egy sajátot. Ezért írtam a jövendőbelit.
2017. jún. 23. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdés alapján erősen túlértékeled a fotós képességeidet.

Ha rám hallgatsz, adsz egy szegény embernek 100.000 forintot, a maradékot eliszod, és közben keresel fotós témát.

Őszinte választ adtam a dilettáns kérdésedre.

2017. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy Élőlények Fotózására kizárólag Nikont érdemes venni, míg ugyanaz Tájképekre teljesen alkalmatlan. Tájképet Fotózni elsősorban Canonnal lehet, deabból is csak a 200000 forint felettiekkel. Ez nagyon fontos!


Épületre jó a Canon és a Leica, de csak világosban. Sötétben Sony.


Külön szerencse, hogy járműveket egyáltalán nem akarsz fotózni, mert arra nagyon oda kell figyelni, hogy mit vesz az ember.

2017. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ja, hogy nem lehet Panasonic? Miért? Az is "leicás".

Na mindegy

2017. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!