Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A legjobb fényképezőgép...

A legjobb fényképezőgép túrázáshoz/utazáshoz? (100e ft körül)

Figyelt kérdés
90-130ezer forintos árkategóriában keresek megbízható fényképezőgépet többnyire utazáshoz, tehát fontos hogy a mérete ne legyen túl nagy, az akkumulátor viszonylag sokáig bírja + szép tájképeket lehessen vele készíteni
2017. szept. 15. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nikon Coolpix (típust válaszd ki).
2017. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dslr, vagy milc
2017. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Jóformán kiskompakt méretei vannak, de érzékelő lapkája viszont 9x akkora mint a kiskompaktoké. Jó minőségű objektívvel adják.


Ha szükséged lesz frankó fényerős obira azt is kapsz hozzá az átlag ár feléért.

2017. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 folyt.


Akkumulátora kb 230 felvételt bír ki. Ez minden komolyabb gépnek a gyengéje. Megoldás egy vagy két utángyártott akku. Ilyesmit 5000 HUF ért szoktak vesztegetni.

2017. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy ez:


4az1ben jó fényerejű márkás optika. Picinyke lapkával.


[link]

2017. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az FZ200-at én is ajánlom, kültéren jól teljesít. Belső felvételeknél hamar elvérzik a zajosodás miatt, de kirándulásra, városnézésre mindig ezt viszem magammal. Itt találsz egy csomó tájképet.

[link]

2017. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Olympus epl5-öm van. mostmár kb. a 7-8.szeriánál jár a gyártó


Milc gép, aránylag kicsi és könnyű, könnyen kezelhető, sok programbeállítási lehetőség, szép színek.

Sokat vaciláltam mielőtt megvettem, de nem bántam meg egy percig sem.

2017. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

még annyit, hogy macrofotókat, tájképet, sportfotóra használom.

figyelj az obikra.KITben sokszor jobban megéri, hiszen később egy-egy obi mafa 100ezer

2017. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!