Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi lehet az oka, hogy a Canon...

Mi lehet az oka, hogy a Canon PowerShot S5 IS gépem csak a Sport beállításnál és a videó felvételeknél produkál helyesen exponált fotókat?

Figyelt kérdés

A kérdésben megfogalmazott hiba miatt már jó ideje egy másik, korszerűbb gépet használok ezen, egyébként kiváló gép helyett.

A pontatlanul exponált fotók sötétek.

Előre is köszönöm a megtisztelő segítő válaszokat!

Tudom, hogy legjobb lenne szervizben javíttatni, de gyanítom, hogy a gép értéke nem lenne arányos a javítás költségével.



2017. okt. 29. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
User error. Csinálj egy teljes resetet.
2017. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő szándékot!

Amivel már korábban is próbálkoztam:

- menüből „Mind visszaáll…” menüpont alkalmazása

- és a beállítások megőrzésére hivatott kis gombelem cserélése.

Egyéb reset lehetőségről nincs tudomásom, a gépen sem találtam reset-gombot.

Megköszönném tájékoztatásodat a további lehetőségekről.

2017. okt. 29. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamerahiba lesz, a Google elég sok hasonló panaszt kidobott fotós fórumokon. Szerintem vidd vissza, hátha gariban kicserélik. Ha nem, akkor tényleg új gépet kell venni:(
2017. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, magam is így gondolom, de azért megkíséreltem ezen a fórumon is tájékozódni - itt már sokszor kaptam hozzáértőktől mindenféle témákban hasznos segítséget.

Garanciális javítás már nem lehetséges, miután a gép - azt hiszem - már kb. 10 éves. Nagyon sajnálom, hogy elromlott, mert egy kellemes, jól használható kis masina. Közben már van utóda Canon EOS 600D - ez "valamivel" jobb :-) .

2017. okt. 31. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!