Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A szüleim azt mondták, karácso...

A szüleim azt mondták, karácsonyra kaphatok egy akciókamerát. Érdekel a videózás, a videók megszerkesztése. Milyen akciókamerát válasszak, ami viszonylag jó minőségű és max 25000 Ft?

Figyelt kérdés
Bocsi a helyesírás ért de telorol irok. 12/L

2017. dec. 15. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

"Bocsi a helyesírás ért de telorol irok."

ha ezt nem fűzöd hozzá feleslegesen, akkor hibátlan lett volna. :)

2017. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) de esetleg nem ismersz valami jo akciókamerát?
2017. dec. 15. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Sj4000 korulbelul ennyi, es a kepe sem rossz.


Youtubeon tudsz nezni mintavideokat, keress olyat ahol te is hasznalni akarod.

2017. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

SJ4000, ezt szokták itt emlegetni gyakran. Elterjedt típus és így bizonyára tudsz tanácsot kérni vele kapcsolatban, ha elakadnál. Nem elhanyagolható szempont ez sem. De amúgy nem értek hozzá, nincs ebben tapasztalatom. Ha vennék, én itt olvasgatnék, kérdezősködnék előtte:

[link]

2017. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az Sj 4000-ret én is néztem, és tényleg az tűnik a legkorrektebb ár-érték aranyos-ak köze. Válaszol jöhetnek meg 😝
2017. dec. 15. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a típus a legjobb ennyiért, nekem is ez van. De miért akció kamerát szeretnél?
2017. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

SJ4000 tényleg jó, két dologra kell figyelni:

- hamisítják, és a hamisítványok nagyon gyatrák lehetnek, érdemes megbízható forrásból beszerezni.


- az Sj4 azért már egy erősen kifutó kamera, sok éves darab, az árán kívül sok minden már nem tartja a piacon, egyszerűen eljárt felette az idő, még ha vállalható is


Ez alatt nem azt értem, hogy az új kamerák nagyobb felbontásra képesek, mert az sokszor csak interpolált, hanem arra, hogy mennyire ügyes a fehér egyensúly állítása, mennyire jó a színhűsége, etc. Ha megoldható, akkor érdemesebb egy SJ6-ban gondolkozni, de az is igaz, hogy első kamerának nem rossz választás, mert lehet, hogy gyorsan rájössz, hogy nem is érdekel az egész, akkor nem buksz komoly összeget.

2017. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!