Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Polaroid Pop fényképezőgépe...

Polaroid Pop fényképezőgépe van már valakinek? Jó bele az egyetlen, helyen, az Alza.hu-n kapható film?

Figyelt kérdés
A gyártó nagyobb, 4,5x 3,25 colosat ajánl, ami nagyobb az alza-n kapható 4 x 3 colosnál, és a doboza is máshogy néz ki. Sajnos a polaroid honlap az amerikai amazonra navigál, ha meg akarod venni a filmet,onnan meg plusz 5000 ft a vám és még rejtett költség lehet a magyar posta 3000 ft- os vámkezelési díja, így onnan már nekem nem éri meg fotópapírt rendelni.
2017. dec. 20. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem vennék ilyet, ez egy rossz telefonkamera meg gagyi nyomtató összekötve kb.
2017. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Molyember válasza:
Sehogy se éri meg, nem is azért gyártották. Ez a fényképezőgép (?) egy vicc a mai gépek mellett, és ahogy néztem, az ára is az. 90 ezer forint ezért??? Annyiért már rendes gépet is lehet venni. Akinek ez a gyakorlatilag értelmetlen dísztárgy megér ennyit, annak a film rendelése sem lehet probléma.
2017. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mégis elfogyott a teljes készlet. Kíváncsi leszek azok véleményére is, akik megvették.
2017. dec. 26. 20:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem volt már analóg polaroid gépem. Ma találtam meg a vele készült egyik fotót. 1996-ban készült. Ráírtuk a dátumot. Színe nem fakult ki egyátalán! Nekem a minőség is jó. Ezt úgy mondom, hogy itthon csücsül egy Nikon D 3000-es tükörreflexes kép a polcon. Meg úgy 1000 fotó előhivatlanul raw formátumban. Sokat ér! :)))
2017. dec. 26. 20:42
 5/6 A kérdező kommentje:
...bocsi, gépet akartam írni.
2017. dec. 26. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy az analóg instant gép megéri, de ez a digitális nyomtatós szar semmiképpen. Ha ilyen kamerát szeretnél, vegyél Instaxot.
2017. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!