Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon eos 1200d kompatibilis...

Canon eos 1200d kompatibilis ezzel az objektívvel?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy portréobjektivet.

Jófogáson nézelődtem és találtam egyet.

Ezzel kompatibilis lenne Canon eos 1200d készülékkel?

[link]



2018. ápr. 18. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem portréobjektív. A crop-faktorodat figyelembe véve 128 mm-ről indul, ráadásul f4.5 fényerővel.


Kompatibilitás alatt mit értesz? Adapterrel fel lehet tenni, de értelemszerűen se autófókusz, se rekesz-vezérlés nem lesz.

2018. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kompatibilis alatt azt, hogy tudok vele képet készíteni.autofokusz lényegtelen szamomra.

Milyen adapterrel tudnám feltenni?


Yongnuo 50mm 1.8-as objektívet tervezem a gyári kit mellé vásárolni. Illetve mellé egy olcso,használható portréobjektivet

2018. ápr. 18. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy FD bajonettes lencse. FD-ről EF-re átalalakító izéket lehet kapni, de szerintem az eredmény nem fogja megérni a ráfordítást. A Canon eleve a nagy telékhez ajánlotta csak az ő adapterét, szerintem a zoomok nem is tartoztak bele ebbe a körbe. Persze, van olcsó névtelen adapter is a piacon:

[link]


Valamikor 2005 környékén érdekelt a téma, lehet, hogy már nem vagyok naprakész.

2018. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
M42-es vagy Pentax K-s obit nézzél, azokat fel lehet rakni Canonra adapterrel és végtelened is lesz. Ráadásul egy pl. egy Helios 44-2 sokkal jobban megfelelne a célra, és még olcsóbb is.
2018. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!