Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit csináljak ha a fényképezőg...

Shofia kérdése:

Mit csináljak ha a fényképezőgépem azt írja ki, hogy zárolva van a memóriakártya?

Figyelt kérdés
Szó szerint ezt írja ki:,, A Memóriakártya zárolva van. Csúsztassa a kapcsolót ,,írás" (Write) állásba." A gond csak az, hogy gondoltam azt a pöcköt kell csak elhúzni, de semmi nem változott. És számító gépre jól csatlakozik. Mint le tudok menteni, minden adat ott van. De amint bedugom fényképezőgépbe, ezt írja ki, és semmit nem tudok vele csinálni. Közvetlen előtte ugyan ezen a napon vettem fel egy csomó felvételt, és aztán mikor hazaértem, bedugtam a kártyaleolvasóba, átraktam a fájlokat, aztán kiszedtem a gépből. Azóta rossz.

2018. máj. 23. 21:23
 1/3 anonim válasza:
69%
Sziaa!!! Ha jól tudom elképzelni, Van a memóriakártya oldalán egy fejér pöcök. Azt told fel, es úgy dugd be a fényképeződbe, hogy az ne csússzon vissza. NEM BIZTOS,DE ÉN EZT CSINÁLTAM. Azért írom ezt naggyal, mert a többiek be fognak szólni h milyen idiota vagy meg stb... na, en ennyit csináltam régebben, ennyi, szia.
2018. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tönkrement a zárolókapcsoló.


Ragaszd le egy kis darab cellux-szal.

2018. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nagyon laza a kapcsoló a kártya oldalán és szűk a hely a kártya aljzatban, akkor előfordul h magától átkapcsol. próbáld meg óvatosabban, esetleg a másik oldalra húzva berúgni, vagy leragasztani
2018. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!