Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet érdemes...

Milyen fényképezőgépet érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Insta képekhez kellene leginkább mert minden ismerösöm általában engem kér meg hogy csináljak róluk képeket és rájöttem hogy egyre jobban érdekel. Tehát portrékhoz és városi/épület fotózáshoz kellene, olyan 100 ezer körüli bridge kamerában gondolkodtam de a márkát és típust nem tudom.

2018. máj. 30. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Instagramra teljesen felesleges...
2018. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Instára elég bármilyen kamerás mobil. Nem szabad rá pénzt költeni.
2018. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet hogy valamit rosszul fogalmaztam meg:) nem az a kerdes hogy vegyek-e kamerat vagy ne hanem hogy milyet. A tovabbi valaszokat erre a kerdesre kernem.
2018. máj. 30. 23:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Abban az árban bármelyiket megveszed, hasonló a tudásuk.

Egy hobbi gépnek mindegyik jó, nem sok különbség van köztük.

2018. máj. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Én úgy tudtam, hogy Instagramra kizárólag Canon alkalmas.
2018. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mi sem fogalmaztunk jól. Tehát ha Insta képekhez kell vegyél bármit, oda egy mobil telefon is elég. Elmész az első boltba a 100 eFt-oddal oda adod az eladónak és megmondod, hogy kb. ennyiért adjon neked egy gépet, fog adni 3-4 típus megnézed melyik az amelyik a legkényelmesebb neked megveszed és csókolom.
2018. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kommentelők :) Mi a problémátok? Az instagram lényegében egy kép megosztó közösségi oldal olyan mint a youtube a videóknak.


Akkor az igényes youtuber ne 4Kban videózzon hanem ilyen régi nyomogató gombos 185x150 resben. Igen az biztos jó oda ... az csak youtube.


"Tehát portrékhoz és városi/épület fotózáshoz kellene"


Erre a célra ajánljatok... azzal ne foglalkozzatok, hogy hova akarja feltölteni. Sajnos és nem vagyok járam a témában, csak véletlenűl keveredtem ide.

2018. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7. válaszoló: 2018.06.06 17:10. Olvasd el figyelmesen a kérdés elejét. "Insta képekhez kellene leginkább...". Ezért válaszoltunk úgy, hogy mi jó az Instára, mivel ez volt a kérdés. És nem mindenféle ködös elképzelés.
2018. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Instára elég bármilyen kamerás mobil. Nem szabad rá pénzt költeni."


Itt a válaszod. Szerinted ez megfelelő? Ennyire azért ne nézd le a platformot. Mondom ez a képeknek a youtubeja :). Ha sok követőt akarsz akkor jó minőségű képeket kell felraknod.

2018. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőséget? Hova, minek? Hogy nézegesd a mobilodon vagy a pc monitorán féltenyérnyi méretben? Ahhoz nem képminőség kell hanem három féle filter, minden nap másképp variálva őket.
2018. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!