Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Vigyem szervízbe? Az SJCAM...

Vigyem szervízbe? Az SJCAM SJ4000 kamerámon amikor elindítom a felvételt, megy 2percig, aztán újraindul. +nagyon melegszik és gyorsan merül

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy SJCAM SJ4000 WIFIT (pirosat) és akkor nem bolt ele baj. Sz utóbbi időben nagyon gyorsan merül, ès nagxon forró lessz az egész. Másik probléma a kamerával, hogy 2 perc után újraindul a felvétel, és akármit állítok át tajta, vagy resetelem, ugyanez a baj lessz. Lehet hogy szoftveres hiba? Az elején nem volt ilyen. (Amilor megkaptam) egyszer se volt upgradelve, és ezek a problémák csak 1-2 hónapja kezdtek fellépni. A kamera lassan fél éve megvan, garancia nincs rá, mivel a “jézuskától” kaptam.
2018. jún. 15. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok helyesírási hibáért!
2018. jún. 15. 20:57
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Vigyed.
2018. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És a Jézuska meg lopta, bazze?!


Ha azt akarod, hogy megjavítsák, vidd szervizbe.

Ha nem akarod, ne vidd.

2018. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!