Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hol lehet venni olcsó 35mm...

Hol lehet venni olcsó 35mm filmet? Akár nagyobb tételben.

Figyelt kérdés
Budapest környékén lakom, de az internetes rendelés is opció :)

2018. jún. 16. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 molnareszter válasza:
Ha valakinek van tudomása olcsó lelőhelyről ne hagyja magában, mert még mindig érdekelne engem is. Az előző válaszoló pont annyit irt le, amennyit én is megtudtam a google-ból... az árgép egy csomó kis üzlet árát nem hozza ki, pl ahonnan én veszek 200ast 1200 körül van a Nagy Lajos-Erszébet királyné kereszteződésben, árgépen 1600 tól... Ebay-ről én nem szivesen rendelnék, mert brutál szállitás árak vannak. Budán volt egy jó bolt, a Fókusz Fotó, ahol egy időbe a Fujifilm 200 as 900 ft volt, de már sajnos annak is emelték az árát ezer fölé. Ha bárki tud valami jó kis helyet irja meg légyszi!
2021. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!