Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit csináljak hogy a gépemre...

Mit csináljak hogy a gépemre tudjam rakni a képeket?

Figyelt kérdés
Szóval, röviden annyi, hogy egy napja kaptam egy fényképezőt (Canon EOS 1300D), amelyen már csináltam jó pár képet, és úgy gondoltam hogy ma, felrakom gépre, vagy valahogyan lementem, na de nem tudtam. Az útmutató azt írja hogy xy weboldalon, a termékedet kiválasztva, le kell tölteni egy fájllot, ami segít, átküldeni a gépre a képeket, de ez az hogy semmilyen fájl nem található, amit le lehetne tölteni. Ilyenkor mi a teendő?

#Canon #EOS #fontos #képek átküldése
2018. jún. 21. 17:42
 1/10 A kérdező kommentje:

apropó, a weboldalnak a neve pedig: www.canon.com/icpd

előre is köszönöm a válaszokat, mert már annak a szélén állok, hogy felvágom az ereimet. köszi, puszi

2018. jún. 21. 17:44
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha ennyire bena vagy, jobban jarsz, ha veszel egy kartyaolvasot.
2018. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Az általad leírt weblapon ott van az információ, ráadásul magyarul, és ott van a file is, amit le kell töltened. Ha nem érted, akkor fényképezz memóriakártyára, és egy 500 ft os memóriakártya olvasóval másold be a képeket a gépbe.
2018. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ha ennyire bena vagy, jobban jarsz,"


Nem béna, fogadok, csaj...

2018. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

"Az általad leírt weblapon ott van az információ"

Ha kiválasztja az országot (ugrik egyet), aztán meg beírja a gép típusát (ugrik még egyet), ami egészen piszokul nagyon lazán jelenti csak azt, hogy a közölt weblapon ott van...

2018. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úristen... Kártyaolvasó. Létezik egyáltalán ember, aki USB kábellel és gyártófüggő szoftverrel vacakol?
2018. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
öhm, köszönöm szépen a válaszaitokat, azóta megoldottam, jóval könnyebben, haha. és igen, rámentem a nyelvre, mindent beállítottam, de annak ellenére se adott ki semmit, még a képernyő felbontást is beállítottam (mert valami olyasmit is írt, hogy lehet valami nem megfelelő), de akkor se történt semmi. Végül ya, megoldottam, és köszi, az aranyos válaszokat :D másrészt ja, lány vagyok, és kezdő :)
2018. jún. 22. 17:07
 8/10 anonim válasza:
73%

#6-os Én :D

(Tudom hogy ez nem tartozik az eredeti kérdéshez)

2018. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Időnként előnytelenebb a gép szoftver használata, például, ha az ember bevinné munkahelyére a gépet, ott manipulálni a képeket, ott meg nincs fent a szoftver, de az IT őrkutya úgysem engedné feltelepíteni. Kártyaolvasót sokkal kevesebb helyen tiltják le. De ha CD nélkül átmegy az ember a mamájához, akkor sem tud mit csinálni képletöltésileg.

Ettől persze mindenki úgy nehezíti az életét, hogy akarja. :)

2018. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 meg Én :D
2018. jún. 22. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!