Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nemrég vettem egy PS4-et de...

Patrik9ö8s kérdése:

Nemrég vettem egy PS4-et de kezdem érezni hogy nem tudom eleget használni szóval eladnám és olyat vennék amiről tudom hogy többet használnám. Ezért úgy 70-80 ezerért milyen fényképezőgépet ajánlotok használtan? (cserélhető objektíves, akkumulátoros)

Figyelt kérdés

2018. júl. 16. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Első körben visszakérdeznék: mi a biztosítéka annak, hogy a leendő fényképezőgéped nem úgy végzi, mint a PS4? Mi a konkrét ok, cél, ami miatt mindenképpen égsz a vágytól, hogy fénykepőgépet ragadj? (Nem muszáj itt megválaszolni, elég csak magadban.)

Amúgy 70-80k-ért jószerivel még csak vázat kapsz, bár azért néha ki lehet fogni ebből egy egész jó váz + kit obi kombót. Én a magam részéről MILCet javaslok, abból is olyat, ami legalább mikro 4/3 vagy APS-C szenzoros. Hardveraprón most van Canon M10 + kit obi 80-ért és Fujifilm + kit 75-ért így hirtelen, ezek egész jó kis gépek.

[link]

Aztán ha elkezdesz vele komolyabban foglalkozni, előbb-utóbb úgyis fogsz rá még költeni...

2018. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!