Ismertek olyan technikát, vagy fotós programot, amellyel a telefon záridejét (10 mp) még feljebb lehet vinni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 10. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok teloban van manual mode s8 pluson pont 10 sec a max. Illettve van manual camera. Vagy camera fv5. De ahoz hogy menjen a manual mode kell a telefonba Google camera 2 API támogatás
2018. aug. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

legegyszerűbb, ha ND szűrőt, vagy ennek hiányában napszemüveget tartasz a lencse elé. ez leveszi a beérkező fénymennyiséget és az automata kénytelen növelni a záridőt - sajnos valószínűleg az érzékenységet is, ami zajosodást eredményez.


ahogy írták, vannak manuális beállításokat (jobban?) engedő appok, azok is segíthetnek.

2018. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A napszemüveg érdekes ötlet, de tényleg nem a legoptimálisabb :) Note 8-asról van szó-nem tudom, hogy rendelkezik-e Google 2 API-val de gondolom biztos. Ezek szerint amíg a Google újabb kameraszoftver-frissítést nem ad ki, addig én sem tudom a pl. a záridőt vagy a rekeszt (ISO-t) tovább növelni más fotós szoftverekkel?
2018. aug. 11. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Húzz a kamera szoftverben egyet jobbra. Van "professzionális" mód. Es ott van záridő 10 sec-ig. Meg iso. Meg manualis fókusz:D
2018. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, azt használom. A záridőt szeretném még feljebb vinni 10 mp-ről 20-ra vagy még feljebb, csak az a baj, hogy 10 maximum :)
2018. aug. 11. 21:40
 6/7 A kérdező kommentje:
10 másodperc
2018. aug. 11. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hardver alapbol nem tud tobbet mint 10 :D megneztem par appot. Manual camera es camera FV-5 pro de egyiknel sincs tobb.
2018. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!