Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Bolti garancia meddig érvényes?

Bolti garancia meddig érvényes?

Figyelt kérdés
Vettem 14 napja egy kamerát, de nem működött, visszavittem , mondták, hgoy nincs bent másik, de kicserélik. Pár nap múlva érkezett meg, elmentem érte. Ez volt 7 napja. Mikor átvettem az új kamerát, megkérdeztem az üzletben, azt mondták, ugyanúgy 14 nap van rá, mert interneten rendeltem, csak cserélték. A második kamera is hibás, ma visszavittem, azt mondták, nem adják vissza a pénzt, mert mivel személyesen a boltban rendelték meg a cserekészüléket, csak 3 nap jár, és nem vállalnak felelősséget azért, amit az eladójuk mond. Akartam beszélni egy felsőbb vezetővel, azt mondták, nem lehet,rögtön írtam a panaszkönyvbe, hogy mi történt, aztán mégis csak kijött egy vezető. Majd utána tájékoztattak, hogy ha rossz, akkor nyugodtan írhattam volna emailt, mert a 3 nap nem csak arról szól, hogy visszavigyem, hanem írhatok emailt is, és amikor tudom, visszaviszem. Természetesen utólag! Ez az edigital üzletpolitikája! Tényleg megtehetik ezt, és kidobtuk a pénzt, vagy van lehetőség ilyenkor valahogy reklamálni? Csak mert már nem akarunk 3. kamerát próbálgatni, hanem csak a pénzt akarjuk visszakapni!
2018. aug. 24. 15:11
 1/1 ThodEE GoD ***** válasza:
Oké hogy a 3napos lejárt de egy új készülékre van legalább 1 év gari, cseréltesd garanciába!
2018. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!