Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nem értem az Olympusnál mi ez...

Nem értem az Olympusnál mi ez a MILC kipróbálási lehetőség? 40000 kaució megkapod 1 hétre kinek kell? Amikor elállással kaució nélkül megveheted bármit és két hét múlva elég vissazvinned?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 23:46
1 2
 1/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez benne a trükk. 40000 komoly összeg, tehát a cég is komolyan gondolja. Ergo meg fogod venni 75%-ban.
2018. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Most elolvastam én is a feltételeket, hát valóban nem egy jó dolog. Ugye a 14 napos elállás is csak akkor él, ha neten rendeled és amikor visszaadod, akkor a termék ugyanúgy nem lehet sérült, illetve hiánytalan. Eddig oké.

Szerintem ez azoknak szól inkább, akik nem tudnak vagy nem akarnak neten rendelgetni.

2018. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez a 14napos elállás dolog nem müxik még Magyarországon.


Vannak olyan cégek akik csak akkor óhajtják visszavenni, ha nem bontottad ki.


Amcsiban ha áruházban veszel műszaki cikket 3 hónapon belül visszaviheted ha nem vagy elégedett. És vissza adják a lóvét Nem kekeckednek mint itthon.


Eredetileg a Tesco is így indult anno Magyarországon de aztán rájöttek hogy itt Vad-Keleten nem eszik olyan forrón a kását...

2018. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Meg aztán mi az hogy nem legyen rajta karcolás?

Ahol fűrészelnek ott hullik a forgács! Ha én használtam,akkor ne akarják már újként eladni.

Én erre nagyon allergiás vagyok! Olyan áruházban nem is vásárolok, ahol nem garantálják az originál csomagolást.

2018. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem. A 14 napos elállás működik és ha mégsem tetszik, akkor elállhatsz a vásárlástól, ez akkor is érvényes, ha kibontottad, netes vásárlásnál. Akciók szoktak lenni, hogy 30 meg 60 napig is visszaveszik, na ott van az, hogy nem lehet kibontani.
2018. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Szerintem ez azoknak szól inkább, akik nem tudnak vagy nem akarnak neten rendelgetni."


manapság már mindenki tud neten rendelni, főleg az, aki egy digitális fényképezőgépet akar, mert az valószínűleg nem a 95 éves dédike


ráadásul el is kell érte menned, ráadásul kétszer, mert vissza is kell vinni, míg egy csomó boltból ingyen házhozszállítják, és a közeledben vissza is tudod vinni, ha olyan boltot választasz

2018. aug. 26. 13:23
 7/12 A kérdező kommentje:

"Ez a 14napos elállás dolog nem müxik még Magyarországon.


Vannak olyan cégek akik csak akkor óhajtják visszavenni, ha nem bontottad ki."


Én eddig már egy tucat boltba vittem vissza, ilyennel még nem volt gond, ez szerintem nem igaz. Pláne, hogy törvény. Egyébként meg ahol ilyen gépet árulnak az általában egy nagyobb elektronikai cég, ahol ismerik és betartják a törvényeket. Nekem ezzel soha nem volt gondom.

2018. aug. 26. 13:25
 8/12 A kérdező kommentje:

"A 14 napos elállás működik és ha mégsem tetszik, akkor elállhatsz a vásárlástól, ez akkor is érvényes, ha kibontottad, netes vásárlásnál."


Ja szerintem a hozzászóló, valamivel összekeveri. A 14 napos elállás direkt arra van, hogy kipróbáld.

2018. aug. 26. 13:26
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ő is ezt írja. Csak azt nem érti és én sem, hogy az Olympus akcióban 40ezer kaució kell, max 1 hétre, de ha megveszed neten, akkor 14 napig visszaviheted ha nem tetszik, szóval ennek az Olympus akciónak sok értelme nincs.
2018. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy 40k-t kell csak kifizetni és nem mondjuk 300k-t!
2018. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!