Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » 4 kamerás (biztonsági) rendsze...

Cetan kérdése:

4 kamerás (biztonsági) rendszert szeretnék venni, olyat, ami normális minőségű képet ad, okostelefonnal kommunikál, úgy 50-60 ezerig. Tudnátok tanácsot adni, hogy hol vegyem, és milyet?

Figyelt kérdés

Nagyjából 20-25 m látótávolságú kéne.

A wifis vagy a vezetékes a jobb?


2018. szept. 18. 09:45
 1/1 anonim válasza:

Kamera depo.Nekem 2 rendszerem is van tőlük.

A lényeg:átlag szint,semmi kiemelkedő,de már megcsíptem vele 1-2 csibészt.Az infra üvegen keresztül nem jó(nem tudtam)

A cég csibész,winchestert nem ad a készülékbe.A szervizt nehéz felhívni,csak az értékesítést könnyű(egy szekrény túloldalán van!Kérni kell összeszerelve a cuccot postázni,úgyis elküldik.Egyszer Ők rosszul kötötték be,már beszereltük,kihívtuk a céget helyszínre és az ő hibájuk ellenére a kiszállást fizetni kellett....másik céghaha.

Öszképben jók,de ésszel...

2018. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!