Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A Geek appon láttam canonra...

A Geek appon láttam canonra kompatibilis zoom objektíveket a feltételezett kvalitásukhoz képest nagyon olcsón. Valakinek van tapasztalata ezekkel kapcsolatban? Mennyire átverés? Esetleg plusz tartozékot igényel a működtetése?

Figyelt kérdés
Andoer 420-800mm F/8.3-16 HD Super Telephoto Manual Zoom a neve.

#fotózás #fényképezőgép ##objektív #teleobjektív
2018. szept. 19. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

"a feltételezett kvalitásukhoz képest nagyon olcsón"

Mégis mi alapján tételezed fel, hogy van bármiféle kvalitása...?

2018. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Láttam milyen képeket csinál egy átlagos DSLR-hez csatlakoztatva, és egész jó volt a zoomja képeken. Annyi a bajom, hogy a működtetésének nemtudom, hogy van e külön anyagi vonzata/mennyi időt vesz igénybe egy összerakni stb.
2018. szept. 27. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:

"Láttam milyen képeket csinál egy átlagos DSLR-hez csatlakoztatva, és egész jó volt a zoomja képeken."

Az lehet, hogy a "zoomja" egész jó, de képminőség nem hogy szar, hanem értelmezhetetlen. Vagy az nem zavar, hogy egy éles folt sem lesz az elkészült képen, csak a zooooom? Végülis te tudod.


"Annyi a bajom, hogy a működtetésének nemtudom, hogy van e külön anyagi vonzata"

Igen, minden zoomoláskor el kell utalni harminc centet egy kínai bankszámlára - vagy vehetsz éves zoomolási előfizetést.


"mennyi időt vesz igénybe egy összerakni stb."

Összerakni? Egyben árulják, nem IKEA termék.

2018. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztelt professzor úr. Ha minimálisan utánna olvastál volna a terméknek, talán kevésbé lennél ilyen gyökér és értenéd mire vonatkoznak amiket írtam.
2018. okt. 5. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor én is bedobom a levesbe a legyecskémet:


"A Geek appon láttam canonra kompatibilis zoom objektíveket a feltételezett kvalitásukhoz képest nagyon olcsón."


A neten található képek alapján a minősége gyenge, tehát ha olcsó, akkor korrekt :)


"Valakinek van tapasztalata ezekkel kapcsolatban?"


A netes képek készítőinek van, én magam nem vágyom egy ilyen csodára.


"Mennyire átverés?"


Gyenge képminőségű tolózúm, ami a zúmoláskor telinyomhatja porral a kamerát, mindez olcsó pénzért miért lenne átverés?


"Esetleg plusz tartozékot igényel a működtetése?"


Ez az aktuális csatlakozótól függ, te láttad a hirdetést, tudnod kell a csatlakozó tipusát.

(bővebben: a 420-800mm F/8.3-16 HD Super Telephoto Manual Zoom szavakból ez nem derül ki)


"Annyi a bajom, hogy a működtetésének nemtudom, hogy van e külön anyagi vonzata"


Az esetleges adaptergyűrűtől függ, lásd előző válaszom fentebb.


"Mennyi időt vesz igénybe egy összerakni stb"


A gyárban már összerakták, ha nem erre gondolsz, fogalmazz pontosan.

2018. okt. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!