Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdésnek elég a Canon EOS...

Kezdésnek elég a Canon EOS 2000D kit objektívvel?

Figyelt kérdés

Az igényeim nem nagyok.

Szeretnék megismerkedni a tükörreflexes fényképezőgépekkel. Kicsit belekóstolni a fotózásba és ha tetszik, akkor tanulni.


Csak hobbi szintre kellene a gép, nem munkaeszköznek.

"Szinte" fillérekért dobálják most (299€).



2018. okt. 26. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfelelô szerintem.
2018. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fényképezni lehet vele. Aztán majd kialakul, kell-e fejleszteni. Van egy pár Gyakorin véleménynyilvánító erőszakos jótevő, akik minden vakot átvezetnének minden út másik oldalára, őszerintük sose nem is kell jobb gép bármelyik gépnél.
2018. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz, de egy tükrös gépnél, szerintem az obi a fontosabb összetevô. A 2000d ugyan egy eléggé belépô váz, viszont modern, és ezáltal, minden szükséges funkciót ellát, egy idô után ha megfertôzi a fotózás, akkor úgyis költeni fog obira. Ha jó minôségû optikát használsz, egy 20 éves dslr-rel is csodákat lehet mûvelni, egy 2000d-vel meg pláne, fordítva ez visznt nem mûködik, mert ha egy 5d mk4-re raksz egy 25 éves Sigmát, akkor hiába a tuti váz, szar lesz az eredmény.

Szal kezdetnek szerintem jó lesz az a 2000d kitobival ;)

2018. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Ez igaz, de egy tükrös gépnél, szerintem az obi a fontosabb összetevô."

Én is úgy gondoltam, hogy obit csak akkor, ha tényleg komolyabban érdekel a dolog.


Ha meg mégsem érdekel, marad "családi fotózásra". Gondolom többet kilehet hozni belőle, mint a középkategóriás telefonomból. :D


Köszönöm a megerősítést, meg is veszem, mielőtt megint vége lesz az akciónak. :D

2018. okt. 26. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Még szép, össze sem hasonlítható egy mobiltelefon kamerájával.
2018. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg megérte a vásárt.
2018. okt. 30. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!