Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Panasonic HC-V180 videokameráh...

Panasonic HC-V180 videokamerához lehet külsö mikrofont csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
sziasztok, a fent említett kamera megvásárlásán gondolkodom, de nem látok sehol leírást arról, hogy lehet e hozzá külsö mikrofont csatlakoztatni, hogy a hang minüsége is jó legyen? Egyébként akinek van ilyen kamerája, mit gondol a hangminőségről a felvételeken?

2018. nov. 1. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2018. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hc-v270 van, alig használtam eddig, a hangminősége teljesen rendben van. ( Mióta megvan, és a 90x-es optikai zoom szépségeit felfedeztem, na azóta húzom be otthon rendszeresen a függönyt :D )
2018. nov. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mióta megvan, és a 90x-es optikai zoom szépségeit felfedeztem, na azóta húzom be otthon rendszeresen a függönyt :D "


Ha megismerkednél a nikon Coolpix p1000-el, akkor az ablakot is befalaznád. :)

2018. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:DD

Tyű 125x zoom, elhiszem :D

2018. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Magához a kamerához nem lehet mikrofont csatlakoztatni, de a beépített mikrofonja nagyon jó hangot szolgáltat.
2018. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!