Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgépekre lehet...

Fényképezőgépekre lehet magyar menüt rárakni?

Figyelt kérdés
Max csak angol van nekem rajta

2019. jan. 1. 18:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Nikon
2019. jan. 1. 18:50
 2/4 anonim ***** válasza:

az újabb gépek menüjében be tudsz állítani magyar nyelvet is. nem sok géppel találkoztam, aminél nem lehet legalább a japán és az angol mellett legalább a világnyelveket kiválasztani, de a legtöbb mai gépnél már van magyar menü is. a régebbieknél (4+ év) nem volt ilyen opció, ezeknél nem is tudsz rá megoldást találni. ha a gyártó nem programozta bele legalább egy firmware frissítésbe, akkor nem tudod magyarra állítani.

ha ez neked nagyon fontos szempont, akkor vásárlás előtt nézz utána, hogy tud-e magyar nyelvet a menüje, de szerintem annyira nem bonyolultak ezek a gépek, hogy a menü nyelve igazán kritikus legyen.

én mondjuk még azokat a gépeimet se akartam magyar menüvel használni, amik tudnak ilyet, de amikor valaki viccből kínaira állította, az se nagyon hozott zavarba, mert nem használom annyit a menüt, hogy igazán számítson, a fő funkciókat meg vakon is tudom kezelni, nem kell hozzá menü.


egyébként a használati útmutatóban leírják, hogyan kell a nyelvet átállítani, így akár kínairól is fél perc visszaállítani magyarra.

2019. jan. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
melyik típus?
2019. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
D3000
2019. jan. 3. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!