Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudnátok ajánlani normális...

Tudnátok ajánlani normális AA, AAA akkumulátor töltőt?

Figyelt kérdés

Ami rendelkezik kisütés, merítés, túltöltés védelem és egyéb hasznos, akksi kímélő funkcióval? Van 8 db jó minőségű AA akksim, rendbe kéne őket tenni, mert - mint utólag megtanultam - rosszul és rossz töltővel töltöttem sokáig.


Én ezt a kettőt néztem ki, a Camelion gondolom automata teljesen, jobban tetszik.


[link]


[link]


2019. jan. 8. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban, Lidlben szokott lenni 4-5 ezer forintért.
2019. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pont hogy az ilyen multiba kapható töltőre nincs szükségem... most is Energizer van, de semmire nem jó kb.
2019. jan. 8. 13:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor vedd meg tripla áron a Conrádtól ugyanazt.

Én is a Lidlben árult töltőt akartam ajánlani, mert évek óta használom és jól működik.

2019. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam, ezek a funkciók kellenek. Nem csak az hogy feltölti akármilyen állapotú, azt' csókolom...


De ha Lidl-ben van ilyen, akkor megnézem. Mi a neve? Köszönöm.

2019. jan. 8. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:

A Conrad által forgalmazott termékek pofátlanul túlárazottak.

Az eredeti Energizer töltőt (kb. 8 éve csak azt használom) tök mindegy hogy hol veszed. Csak az nem mindegy, hogy melyik fajtát és milyen akksik töltésére használod.

2019. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Most nem a conrad-on van a hangsúly, csak itt találtam hirtelen meg.


Nem innen fogom venni, mert pl. a camelion-t megkapom 10 ezer alatt máshol, a voltcraft-nak meg lenne olcsóbb alternatívája.


Az Energizer-t speciel Tesco-ban vettem jópár éve, csak tölteni tud és kész, mást nem ismer.


Nekem az is jó ha automata, csak rakja rendbe az akksikat és töltse fel teljes kapacitásig.


Fujitsu és Vapex márkájúak. A leírás szerinti eredeti kapacitásuk valós, nem kínai vackok.

2019. jan. 8. 14:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél, ugyanaz van a "multiba", 4-5 ezerért. Lemeríti ha kell, frissítő töltés, kijelzi ha rossz az akku, lekapcsol ha feltöltötte. Ne zavarjon már, hogy nem vernek át és nem szaküzletben árulják.

Ilyeneket láttam mostanában, van több típus is.

[link]

2019. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ha ajánljátok akkor lehet megnézem ha arra járok.
2019. jan. 8. 17:54
 9/13 ThodEE GoD ***** válasza:

Én a Voltcraftot használom, szüleim a Tronicot.

Engem érdekel néha pár infó az akkuról, anyukám meg örül neki hogy automatikusan lemeríti és feltölti neki a töltő, nem kell nyomkodni csinálja a dolgát.

2019. jan. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezek is jók, csak a Conrad egy marha drága hely. Ugyanezt a típust nézd meg google-ben, biztos van olcsóbb.
2019. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!