Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Honnan vegyek Kínából, DS-2CD2...

Honnan vegyek Kínából, DS-2CD2043G0-I Hikvision IP kamerát?

Figyelt kérdés

A DS-2CD2043G0-I Hikvision IP kamerát nagyon jó ár/érték arányú terméknek gondolom az AliExpress-en ( [link] Átváltva, ingyenes szállítással, 26.000 Ft-körüli összegért megvásárolható.

A kérdésem az volna, hogy vajon ezek a termékek miben különbözhetnek a Magyarországon megvásárolható ugyanezen márka, ugyanezen típusához képest (láttam, hogy némelyikhez oda van írva, hogy: ,,angol verzió", ,,tengerentúli verzió")? Az alábbi link alól, konkrétan melyiket volna érdemes választanom, ha ugyanolyat szeretnék, mint amilyet Magyarországon is meg tudnék venni?



2019. febr. 13. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom Az English version lesz az. Viszont vigyázz, mert 26000 Ft már bőven vámolható, és persze a kínai eladó mindenképp azt fogja ráírni hogy mondjuk $15, de attól még ha nincs szerencséd simán jöhet rá 27% + kezelési költség.


Még egy dolog, vagyis ez inkább csak ilyen javaslat: Nezd meg a Dahua kamerákat is. Van bolt AliExpress-en, és árban valamennyivel jobbak, mint a hikvision, és szerintem minőségben sem marad el.

2019. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!