Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A BME-n vannak ügyes fotósok?

A BME-n vannak ügyes fotósok?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem vannak.

Azt viszont tudod-e, hogy egy EU-megállapodás szerint van több olyan felsőoktatási intézmény Európában, ahol a felvételinél kizáró ok, ha valakinek a fotózás a hobbija.

Háromról biztosan tudok:

1. Lichtensteini Hercegségi Római Katolikus Ateista Egyetem

2. "Előre a hátramenetért" Közlekedés Akadályozási Főiskola(San Marino)

3. Pireneusi Foltos Bürök Élelmiszeripari Egyetem Kola-félszigeti Kihelyezett Üdítőipari Kara

A BME nincs köztük.


És ha esetleg a tanulmányai során kap kedvet (esetleg ihletet) a hallgató a fotózáshoz, azt keményen szankcionálják. Pl. átteszik az önköltséges hallgatók közé. Ha esetleg már eleve ott volt, akkor viszont menzai repeta túladagolásban vagy koedukált kollégiumi kényszer-elhelyezésben(hogy ne legyen ereje fotózni!), esetleg három napi hideg élelemben részesítik.


Amúgy, ha már a BME-ről van szó(műszaki, matematika, stb. kulcsszavak):

a kb. 20000 hallgatót tekintve, szerinted mennyi a valószínűsége, hogy nincs köztük "ügyes" fotós? (előtte -természetesen- definiálni kellene az "ügyes fotós" megnevezést)

2019. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Az elsőnél hasznosabb választ nagyon rég nem láttam itt a gyíkon. Szégyellje magát aki lepontozta.
2019. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

BME SPOT, nezz utana. A BME Fotografuskore :)

segitsegkeppen itt az instajuk: [link]

2019. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Őket javasoltam. Még nem tudni, sikerült-e a dolog...
2019. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!