Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Le kell-e menteni valahova a...

Le kell-e menteni valahova a számítógépre elmentett fotóimat a Google+ megszűnése miatt?

Figyelt kérdés
Eddig a "Fotók-Google Fotók"-ba töltöttem a telefonnal készített fotókat.Szinkronizálva van és a felhőbe töltötte.A digitális Olympus fényképezőgépről a Picasába feltöltött képek is oda kerültek,(a régiek is) mert a Picasa,mint olyan már nem elérhető.Azt nem tudom,hogy az április 4-én megszűnő Google+ engem mennyiben érint? Van-e valami teendőm,hogy a fotóim megmaradjanak?Ez a kettő (a Google Fotók és a Google+ ugyan az?).Segítsetek,mert ezekhez nem igen értek és nem szeretném,ha elvesznének.Tegnap egész nap automatikusan mentette valahova az egészet.Több ezer képről van szó.Valószinüleg a felhőbe mentette.?

2019. márc. 22. 16:25
 1/4 repulo ***** válasza:

Nem, teljesen más a kettő.

[link]

2019. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Google fotók megmaradnak.

A Google+ szűnik meg, amit egyfajta Facebook konkurenciának szánták, csak nem jött össze a dolog, így ezt lelövik most.

2019. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam.
2019. márc. 22. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár ezt email-nen is kiküldték minimum háromszor mindenkinek.
2019. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!