Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák

A kérdés

Le kell-e menteni valahova a számítógépre elmentett fotóimat a Google+ megszűnése miatt?

Eddig a "Fotók-Google Fotók"-ba töltöttem a telefonnal készített fotókat.Szinkronizálva van és a felhőbe töltötte.A digitális Olympus fényképezőgépről a Picasába feltöltött képek is oda kerültek,(a régiek is) mert a Picasa,mint olyan már nem elérhető.Azt nem tudom,hogy az április 4-én megszűnő Google+ engem mennyiben érint? Van-e valami teendőm,hogy a fotóim megmaradjanak?Ez a kettő (a Google Fotók és a Google+ ugyan az?).Segítsetek,mert ezekhez nem igen értek és nem szeretném,ha elvesznének.Tegnap egész nap automatikusan mentette valahova az egészet.Több ezer képről van szó.Valószinüleg a felhőbe mentette.?

Keress kérdéseket hasonló témában: Google+

márc. 22. 16:25  Privát üzenet  

A válaszok
repulo nevű felhasználó válasza:

Nem, teljesen más a kettő.

[link]

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 22. 16:31 Privát üzenet

A Google fotók megmaradnak.

A Google+ szűnik meg, amit egyfajta Facebook konkurenciának szánták, csak nem jött össze a dolog, így ezt lelövik most.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 22. 16:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam.

# 3/4Időpont márc. 22. 17:10 Privát üzenet
Bár ezt email-nen is kiküldték minimum háromszor mindenkinek.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 22. 17:18 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnék nyomtatni a számítógépre elmentett telefonos (Samsung Galaxi J5) fotókból?
Ez a Google drive gomb először letölti a számítógépre a fájlokat és onnan tölti fel a Google drive-ra vagy a távoli szerverről veszi át közvetlen az adatokat?
A Google Play-ről alkalmazást hogyan tudok letölteni a számítógépre?
LG P350! SEGÍTSÉG! Miért nem tudok Google Play-ről letölteni? Miért nem tudom csatlakoztatni a készüléket a számítógépre?
Hogyan tudok számítógépre letölteni játékot google playről majd rátenni a telefonomra? (a telómon nincs net, se wifi ezért arról nem tudom megcsinálni) Még nincs google-fiókom.
Google play-ről nem lehet letölteni számítógépre?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Fényképezőgépek, kamerák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!