Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » MILC-ek közül melyik márka a...

MILC-ek közül melyik márka a legjobb ha videózásra és fotózásra is használnám?

Figyelt kérdés

A kérdés általánosnak tűnhet, lényeg az, hogy 50-50%-ban lenne videózásra és fényképezésre használva a cucc.


Használtban gondolkodom max ilyen 160.000 körül (újonnan az 190-220.000 ft környéke lehet).


Valahol olvastam hogy Canon fényképezésre, SONY videózásra van jobban ráhangolva? :O


Amit eddig nézegettem az a sony alpha 6000 ott ugyanakkor írták hogy timelapse funkció alapból nincs benne (csak szoftveresen lehet tárübtykölni utólag. Ez nekem nem nagyon szimpatikus sokszor szívtam már be hogy az eszköz ment de a szoftver nem), valamint hogy iszonyatosan melegszik a videónál.


Canon eos m50-et is néztem még, az meg picit még overkill hiszen 4k nekem még nem szükséges.


Minden véleményt örömmel fogadok, kezdő vagyok a kamerák terén.


2019. márc. 23. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha videó és MILC, akkor a Panasonic gépeit ajánlom még a látóteredbe. A fenti keretből kijön egy g7, gx80, vagy egy használt g80, gh4, minimális ráfizetéssel egy 25mm-es f1.7 fixszel.

De jó a Sony is (obik kicit drágábbak lehetnek), a Canon m50 tesztvideók viszont személy szerint nem győztek meg, nagyon nem szép rolling shutter effektet láttam 1-2 felvételen.

2019. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!