Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » IP kamerákban ennek mi az ip...

IP kamerákban ennek mi az ip címe?

Figyelt kérdés

Wifi-s IP kamera, ami SD kártyát is fogad, és rögzíti rá a felvételt 10 perces snittekben. Android alkalmazáson keresztül a fájlok elérhetőek - nagy nehezen (lassú).


Az rtsp portját tudom melyik a kamerának, na de a program melyik IP címen / porton keresztül éri el helyi hálózaton keresztül a felvételeket? Ftp nyitott portja elvileg nincs a kamerának, megnézettem port scanner-el.


23, 554, 8899, 5040, 5050 ezek a portok nyitottak.


554 az rtsp, a 8899-et használható pl. VLC-hez. 5040, 5050 semmit nem csinál, 23 pedig szintén (ha jól tudom 21 az ftp port).



2019. ápr. 29. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Azon az ip címen amit állítasz nekik. De van egy alap ip cím is, amit használnak. Be van nagyjából minden előre állítva, de változtathatod és össze konfigurálod az egészet. Nagyon túlbonyolítod szerintem a dolgokat.

Alapból hogy éred el, ha nem tudod az ip címét?? Ha meg eléred és látod a beállításait ott látod a port számot és az ip címet is.

2019. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kínai, V380 android programmal megy.


Egyedül a 8899 port amit tudok használn pl. VLC-ben számítógépen. És csak a programon keresztül érem a fájlokat, vagy ha kiveszem a microSD-t belőle. De én PC-n akarnám letölteni, pl. Total Commander-el a fájlokat.


A program biztos hogy használ erre egy portot még külön, csak nem tudom melyiket és hogyan.


Nem bonyolítom túl, csak a programot akarom megkerülni.

2019. ápr. 29. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Csak irányadóként, de nem bogoztam ki alaposabban, hogy végül sikerült-e valakinek.

2019. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!