Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Érvényes még a garancia a...

Érvényes még a garancia a drónra? Többi lennt

Figyelt kérdés

Máltán nyaralás közben a tenger felett reptettük a drónt, amikor megnyomtuk, hogy jöjjön haza automatikusan. Amikor már majdnem hazatért, megállt és belezuhant a tengerbe. Apukám azonnal utána ugrott, hogy megmentse, de nem sikerült, mert valószínűleg zárlatos lett, valamint nem tudjuk, hogy ezen kívül milyen bajt okozhatott a sós víz még.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2019. máj. 11. 10:40
 1/9 Gugu Gabor ***** válasza:
71%
a garancia arra vonatkozik ha pld gyártási hibából romlik el a drónod rendeltetés szerű használat melllet, enem hiszemhogy a drón vízálló így a vízbe esésre nem vonatkozik a garancia.
2019. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Aki a BME villamosmérnökit fontolgatja, attól nagyon égő egy ilyen kérdés.
2019. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Ez még egy szakmunkástanulótól is égő.
2019. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Garancia nem, de ha be tudod bizonyítani, hogy szoftver vagy tervezési hiba miatt esett a vízbe, akkor beperelheted a gyártót kártérítésért.
2019. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Remélem azért nem sértettem meg a lelketeket ezzel az égő kérdéssel...

A normálisan válaszoló, nem leszóló válaszokat köszönöm.

Azért kérdeztem, mert, ha bele lehet magyarázni, hogy a drón hibájából esett a tengerbe akkor járhat rá garancia, mert az gyári probléma.

2019. máj. 12. 09:39
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Én megpróbálnám visszavinni, hogy azért esett a tengerbe mert leállt a part előtt a levegőben, hátha visszaveszik. Bár nem fűznék hozzá sok reményt, mert kb a képembe röhögnek hogy bizonyítsam be, hogy így történt. Videó nincs az esetről?
2019. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne róla videó, az interferenciát semmi nem zárja ki. Ugyanígy lemerült akku is okozhatta ezt, utólag már képtelenség bizonyítani.
2019. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nincs, de azért megpróbáljuk gafanciálisan javíttatni, hátha sikerül

Köszi a választ 😊

2019. máj. 13. 06:02
 9/9 anonim válasza:
Zuhanásra nem nagyon van garancia. Erre szokták mondani, hogy egy próbát megér. Mivel drága dologról van szó, én előbb a fogyasztóvédelemmel beszélnék, s csak a jogaimat ismerve mennék el a boltba. Persze a fogyasztóvédelemnél se telefonon ahol egy tini veszi fel s mond élből valami baromságot.
2019. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!