Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Éjjellátó kamera jobban vesz...

Éjjellátó kamera jobban vesz fel valamit ha nagyon sötét van?

Figyelt kérdés

Most vettem egy éjjellátó kamerát. De nem tudom, hogy ha a közelben fény van mondjuk egy lámpaoszlop akkor enyhébben vesz fel vagy ugyanolyan jól, mint amikor full sötét van?

Nagyon sötét helyre is tehetem a kamerát vagy azért valami fényforrás is kell a közelében lennie ahol kamerázok?


Köszi!!!



2019. máj. 19. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem merted kipróbálni?
2019. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tölteni kellett...most van este s setét :) most próbálom ki. csakazért tudni szerettem volna, mert alig bírtam kivárni. na de mostmeg nem tudok ez miatt aludni. csak sasolom azt a helyet amit kamerázok. kiakarom deríteni h milyen állat csócsál a kertben. kíváncsi vagyok az állatra és nem akarok folyton csak merengeni és találgatni. de ha figyelem a kertet akkor nincs sok értelme a kamerának. noha mást is akarok vele még kamerázni,de ugye ez az első és amire nagyon kíváncsi vagyok. :p
2019. máj. 19. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem öl meg az a 🐇 szörnyeteg!
2019. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!