Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan tudok Nikon D3500-ról...

Hogyan tudok Nikon D3500-ról képeket, videókat átküldeni telefonra pendrive-on vagy Bluetoothon keresztül?

Figyelt kérdés

A használati útmutatóban írja, hogy a Snapbridge alkalmazáson keresztül könnyen kapcsolatba tudok lépni a fényképezőgéppel.

Addig eljutottam, hogy letöltöttem az alkalmazást és kiválasztottam az eszköz típusát. Ezek után kiírta, hogy elég helynek kell lennie az eszközön hozzá. Ezt persze én is gondoltam, viszont az én telefonomon jócskán van hely, nem értem, miért nem enged tovább.

A másik pedig a pendrive probléma. Abszolút nem érzékeli, mikor csatlakoztatom a géphez.

Légyszi segítsetek!

Köszönöm előre is!

Ui: kábelt nem kaptam hozzá.



2019. máj. 26. 14:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!