Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Vettem egy YN 560 IV rendszerv...

Vettem egy YN 560 IV rendszervakut ebay-ról egy 99%-ban megbízható áruszó, lehetséges, hogy feltöltött elemekkel nem müködik?

Figyelt kérdés

Már felvettem a kapcsolatot az eladóval, de szeretném itt is feltenni a kérdést, új varta elemekkel működik a vaku, vishont több éjszakán át működő elemtöltőkkel feltöltött elemekkel, egy percig bírja aztán kiírja hogy lemerült.

Tényleg akárhányszór lemerül új elemeket kéne venni hozzá?😱



2019. jún. 12. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan előfordulhat, hogy rendkívül ócskák az akkumulátoraid. Amit tölteni lehet, azt magyarban akkumulátornak hívják. Én egy fényképezőgéppel jártam úgy, hogy az Enelooppal működött csak a Duracell elemeken kívül.

Az is lehet, hogy csak egy akkud nem bírja a terhelést.

2019. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt YN vakum, még korábbi széria, talán 466?

Ennyire nem volt gáz, de fullra töltött akkukkal maximum 30-50 villanást tudott, utána már alig volt hajlandó elvillanni. Ugyanezekkel az akkukkal a Canon vakuk a világból kimennek.

Jók ezek a kínai szarok, de csak ha bohóckodni vagy szopni akar az ember.

2019. jún. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt irtak valami firmware-t kene frissitenem, az mi?!:D szerintem ossze-vissza rizsaznak
2019. jún. 14. 12:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah, es koszonom az eddig valaszokat! Hasznosak voltak.
2019. jún. 14. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Firmware az a szerkezetnek a gyár által adott programja. Fogalmam sincs, hogyan lehet frissíteni (nyilván kell egy csatlakozási lehetőség, zsinór, vagy tán valami vakutalp-adapter, meg kell a legújabb firmware is valahonnan letöltve), de a net biztosan ad felvilágosítást.
2019. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!