Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák

A kérdés

Vettem egy YN 560 IV rendszervakut ebay-ról egy 99%-ban megbízható áruszó, lehetséges, hogy feltöltött elemekkel nem müködik?

Már felvettem a kapcsolatot az eladóval, de szeretném itt is feltenni a kérdést, új varta elemekkel működik a vaku, vishont több éjszakán át működő elemtöltőkkel feltöltött elemekkel, egy percig bírja aztán kiírja hogy lemerült.

Tényleg akárhányszór lemerül új elemeket kéne venni hozzá?😱

Keress kérdéseket hasonló témákban: vaku, rendszervaku, flash, kamera, Yongnuo

jún. 12. 19:36  Privát üzenet  

A válaszok
Sztrogoff nevű felhasználó válasza:

Nyugodtan előfordulhat, hogy rendkívül ócskák az akkumulátoraid. Amit tölteni lehet, azt magyarban akkumulátornak hívják. Én egy fényképezőgéppel jártam úgy, hogy az Enelooppal működött csak a Duracell elemeken kívül.

Az is lehet, hogy csak egy akkud nem bírja a terhelést.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 12. 22:53 Privát üzenet

Nekem is volt YN vakum, még korábbi széria, talán 466?

Ennyire nem volt gáz, de fullra töltött akkukkal maximum 30-50 villanást tudott, utána már alig volt hajlandó elvillanni. Ugyanezekkel az akkukkal a Canon vakuk a világból kimennek.

Jók ezek a kínai szarok, de csak ha bohóckodni vagy szopni akar az ember.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 13. 04:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt irtak valami firmware-t kene frissitenem, az mi?!:D szerintem ossze-vissza rizsaznak

# 3/5Időpont jún. 14. 12:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jah, es koszonom az eddig valaszokat! Hasznosak voltak.

# 4/5Időpont jún. 14. 12:19 Privát üzenet
Sztrogoff nevű felhasználó válasza:

Firmware az a szerkezetnek a gyár által adott programja. Fogalmam sincs, hogyan lehet frissíteni (nyilván kell egy csatlakozási lehetőség, zsinór, vagy tán valami vakutalp-adapter, meg kell a legújabb firmware is valahonnan letöltve), de a net biztosan ad felvilágosítást.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 14. 14:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék a Penguin MAgic-ről bűvészkellékeket rendelni az USA-ból. Azt írják, FedEx-el 2-5 nap alatt itt lenne Magyarországon a csomagom. Lehetséges ez Amerikából? És a FedEx mennyire megbízható?
Mennyire megbízható az ebay-es vásárlás? Lehetséges az, hogy kettő fiókja van az eladónak és a második fiókot arra használja hogy az első fiókját dicsérgesse? Na meg az, hogy...
Megbízható szakit keresek MISKOLCON aki xbox 360 slim-et flashel? Vidéki vagyok és csak úgy lehetséges, hogy viszem és megvárom amíg kész.
Honnan tudok letölteni alkalmazásokat megbízható helyről Sony ericsson mix walkmanra ahonnan kevés a lehetőség arra hogy ilyeneket írjon ki? : a telepítés nem lehetséges hiányzó...
A CUBOT C11 telefon jó, megbízható? Lehetséges hogy újan 26 000 Ft?
Van e valakinek tapasztalata, hogy a HAUSER MKV1080 médiabox mennyire megbízható? Az 1080p felkonvertálást támogatja e? Leállításkor kikapcsolja e a merevlemezt stb? Minden...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Fényképezőgépek, kamerák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!