Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » (Lumix fz300) Panasonic Image...

(Lumix fz300) Panasonic Image Appon on keresztül miért nem megy a mobilos távvezérlés? (azon kívül, hogy béna vagyok)

Figyelt kérdés
Egy lumix fz300-at szeretnék mobilról vezérelni. Amint rácsatlakozok a "panasonic app"-on keresztül a fényképezőre az a kiírás fogad a telefonon hogy "camera operation is in progress". Hogy tudnám ezt kiiktatni?

#Lumix DMC-FZ300 #panasonic image app #operation is in progress
2019. jún. 18. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A Panasonic support oldalon ezt találtam:



Note

When you are using a model not listed below:

DC-FT7 TS7, DMC-TZ70 TZ71 TZ57 TZ58 ZS45 ZS50 SZ10 TZ55 TZ56 ZS35 TZ60 TZ61 ZS40 SZ8 LF1


If the digital camera is used while using the remote function on smartphone, the smartphone remote function will be stopped, and digital camera operations will be given priority.

During digital camera operation, [Camera operation is in progress.] is displayed, and it cannot perform smartphone operations. Specifically, when the digital camera is in Playback Mode, [Camera operation is in progress.] will continue to display. If you want to resume smartphone operation, please switch the digital camera itself to recording mode.

2019. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez eddig meg van nekem is. De hogy lehet "recording mode"ba allitani?
2019. jún. 19. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha útba tudod ejteni a Kalotaszeg utcai szervizt javaslom vidd be!
2019. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!