Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképet szeretnék csinálni...

Fényképet szeretnék csinálni a motoromról, de nem tudom hogy hol készítsek róla képet. Ti hol készítenétek róla képet?

Figyelt kérdés

Amilyen képeket csináltam azok valahogy nem tetszenek.

A motor pedig ilyesmin néz ki:


[link]



2019. jún. 25. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha már van róla fotód, akkor miért akarod lefotózni újra? Egy sima motor, mégis mit akarsz a képen látni?
2019. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Budapesten?

- Csepeli Vasművek (bár állítólag kezd körülményessé válni a bejutás, de Csepelen hál'istennek sok gyárkomplexum van).

- Hajógyári sziget, K-Híd (ha éppen nincs forgalom).

- Vagy kivinném valami erdőbe, bár jobban csak a Farkas-erdőt ismerem Káposztásmegyeren. Ha jól emlékszem, nem messze mintha lenne arra egy cross-pálya is, az se lehet rossz.

- Vízparton, dombtetőn, parkolóházban (Duna Plaza, Westend stb. stb.).


Most így hirtelen ezekre asszociáltam. De nem csak a helyszín a fontos, a napszak is, érdemes kivárnod az aranyórát, és akkorra időzíteni a fotózást. Vagy éjszaka, ha van valami reflektor-szerű fényforrás. :D

2019. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az a célod, hogy jó fotót készíts, jó háttérrel, akkor kezdetnek mondjuk nézz motoros fényképeket és amik nagyon bejönnek neked, azokat elemezd ki: Hol készült a kép, melyik napszakban, merre állt a motor, honnan fotózták, mekkora magasságból, mi látszik a képen (képkivágás). És lődd meg nagyjából ugyanazt a képet vagy próbálj meg a helyszínen más perspektívát találni. Profi fotósok sem csinálják másképpen. Amivel egyedibbé teheted a képedet az az, hogy az átlagtól eltérő perspektívából lövöd meg, de ahhoz már esztétikai érzék is kell, hogy tényleg jobb legyen.
2019. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!