Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon 200D vagy 250D ajánlottabb?

Canon 200D vagy 250D ajánlottabb?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy 400D-m és úgy a rendszer kisebb részét azaz az objektíveket egyenlőre nem akarom le cserélni így APS-C Canon-ba gondolkozok és néztem hogy továbbra is magasan a top listákon van a Canon 200D ezen árkategóriában. De az idén kijött 250D Digic 8-as képfeldolgozó egysége elméletben kevesebb energiafogyasztást igényel amit viszont nem hátrány. Ettől függetlenül melyik az ajánlottabb ha idén szeretnék egy új vázat venni?

2019. jún. 27. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A 250D a 200D utódja, tehát összességében jobb tulajdonságokkal bír. Bár én elég értelmetlennek tartottam a létezését már akkor, amikor kijött. A 100D és a 200D között azért még volt elég sok érdemi különbség. A 250D fel tud mutatni egy jobb akksi időt és 4K videót, aztán ezzel ki is fújt. A kérdés, hogy neked megérik-e ezek az árkülönbözetet. A 4K nyilván felesleges, ha csak fotózol. Üzemidőről én annyit tudok írni, hogy már a 100D-t is simán el tudtam vinni egy feltöltéssel pl. egész napos utazásokra. A 200D ennél is többet bír. Ha te se nyúzod ennél jobban, akkor ismét nem fogsz tapasztalni eltérést.
2019. jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így érthető összességében. Köszönöm a segítséget. Már ha ahogy nemrégiben néztem 10-20 ezer Ft különbözet volt a 200 és a 250D között. Ami üzemidő tekintetében egy új gyári akkumulátor ára körül mozog. A videózás része nem igazán érdekel tény de alapvetően akkor mondhatni egy két javítást kapott és így újra kiadták idén.
2019. júl. 2. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:
A jpg valamivel jobb lesz a digic 8-al kisütve, de nem sokkal.
2019. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sztrogoff én JPG-be nem igazán tervezek képet készíteni. A legegyszerűbb dolgok is nálam RAW-be készülnek jelenleg is. Inkább egy kis utómunkával legyen minden kép olyan amilyennek én szeretném. (Bár még 400D esetében sajnos se Dinamika tartomány se vaku használat nélküli beltéri fotók nem igazán készíthetők. Főképen azért akarok majd cserélni. Láttam árulva "250D + 50mm F1.8+ 18-55mm IS STM" együttest ami tetszik mert jelenlegi 18-55mm DC III is így le lenen cserélve ami nem ártana.
2019. júl. 5. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!