Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon fényképezőgéphez utángyá...

Canon fényképezőgéphez utángyártott aksi?

Figyelt kérdés

Konkrétran G7x és G5x-hez kellene az NB-13L típus, és teljesen ledöbbentemm, h 22 ezer FT körül van nálunk. egyszerűen nem értem, miközben az összes többi eredeti Canon kb 5-7 között mozog.


Kérédsem: milyen utángyártott aksikat érdemes nézni ebayen elfogadható árban, azaz 5-8 ezer körül?

PROBTY, DVSI, PATONA, STB?


(látom, náléunk a leggyakrabban azt a név nélküli világoszöld fóliás NB-13L-t rendelik tartaléknak, de azzal pl nagyon rossz tapasztalatom van, nagyon gyors az önkisülése, mindig közetlen használat előtt kell töltenem)


megköszönöm a tapasztalatokat, mert teljes káosz nekem ez most, viszont valami kellene, na de nem 22 ezerért

(és külön vicc, hogy az elvileg hologrammos "eredeti" Canon aksiról is kiderült, h mégse az ... ezek után tényleg csakis a tapasztalatok érdekelnének)



2019. júl. 5. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:

" az összes többi eredeti Canon kb 5-7 között mozog"

Én a 220Voltnál 15 és 51 között látok Canon akkukat. Ezek az árak vannak.


Nekem a DSTE-vel volt jó tapasztalatom, amit ebayről rendeltem, abból az NB-13L most 6,5-től indul (tényleg vicces ez az eredeti Canon 5-7 között) :D .


De ha idehaza veszed, akkor annak megvan az az előnye, hogy könnyebb a reklamálást belőni a lyukon.

2019. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

oké megnézem ezt a DSTE-t akkor, hát egy vicc h tényleg mit tekintsen az ember eredetinek egyáltalán.

hiába név és a hologram, ezek szerint az is nulla megbízhatóság ...

na de azért az a nálunk 22 ezres ár is enyhén durva sztem.


pl:

[link]

2019. júl. 5. 13:28
 3/6 A kérdező kommentje:

"amit ebayről rendeltem, abból az NB-13L most 6,5-től indul "


ez melyik volt?

vagy ez lenne a DSTE? csak mert az sincs 10 alatt ahogy nézem (persze szállítással).


az a fura az egészben h a Sonyhoz azért vannak kifejezetten jó minőségű és egész olcsó utángyártott akkuk, nem értem, a Canonnál miért nincsenek.

2019. júl. 5. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:

"na de azért az a nálunk 22 ezres ár is enyhén durva sztem"

Látom, ettől nem akarsz tágítani. :D 2003-ban kezdtem a digitális fotózást, egy vállalati kompakt Canon géppel, akartam hozzá venni pótakkut, akkor is 22 volt. Inkább pozitív fejlemény, hogy 15 évi infláció után még mindig ugyanakkora a számérték.

2019. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor nemtom miért döbbentett meg, csak valahogy eleve a kamera árához képest is aránytalan, és ahopgy írtam, nem értem, h akkor hasonló kaliberű aksi a Sonynál miért 5-6 ezer (és abszolút jó minőség, tehát nem ilyen Canon-utángyártott, amiket sajnos megtapasztaltam)
2019. júl. 5. 19:40
 6/6 A kérdező kommentje:
meg érted, ahhoz képest h milyen kis mini kapacitrása van, azaz kapásból kellene 5 db tartaléknak, azért durva h gép árának felét erre kiadjam. vagy lehet csak nekem furam, de nekem nagyon :)
2019. júl. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!