Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hobbi szinten el szeretnék...

Hobbi szinten el szeretnék kezdeni fotózni, milyen gépet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem akarok fotós lenni, csak a saját magam szórakoztatására megtanulni kezelni egy “rendes” gépet, meg csak úgy fotózgatni. Valami olyat szeretnék, ami azért komolyabb, mint amikkel a turisták fotózkodnak, de ha lehet nem a legdrágább. Milyet ajánlanátok egy kezdőnek?
2019. júl. 7. 09:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Most éppen nincs túl sok pénzem, kb 200 ezret tudnék rá szánni maximálisan. Vagy ennyi kevés hozzá és inkább gyűjtsek még?
2019. júl. 7. 09:50
 2/7 anonim válasza:
17%
Ja az olyanokon szoktam röhögni, akik nagy fotósnak képzelik magukat, vesznek (áruhitelre természetesen) egy tükörreflexes nikont, lóg a nyakába hogy mutassa neki milyen komoly gépe van, aztán tud vele csinálni néhány elfuserált turista fotót.
2019. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Direkt úgy kezdtem, hogy “nem akarok fotós lenni”. Nem is képzelném magam annak, leírtam, hogy saját szórakoztatásra. Mit fáj ez neked? Ha érdemi választ nem tudsz adni, akkor maradj csendben inkább.
2019. júl. 7. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább valami fotós fórumot javasolnék erre a kérdésre. Vagy prohardver fórum.
2019. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ezzel egy baj van, ami a következő három. :) Hogy vagy veszel egy svájcibicskát, vagy veszel egy szerszámkészletet. Általában a szerszámkészlet, mire komplett, jóval nagyobb, nehezebb, és drágább. Viszont egy csavarhúzó sokkal alkalmasabb csavarhúzni, mint a svájcibicska csavarhúzó pengéje.

A másik, hogy a minőség és az ár között csak van némi összefüggés. A gyártók meg palettát árulnak, tehát bármit mond az ember, mindig van egy valamivel jobb, igaz, hogy drágábban.

2019. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld át egy szakemberrel hogy mire is van szükséged!

200ropi elég sok penz ahhoz hogy aztán mégsem legyen az amit szerettél volna

2019. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, beszélek egy fotós ismerőssel, hogy merre induljak egyáltalán
2019. júl. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!