Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen GPS-t vegyek erre a célra?

Milyen GPS-t vegyek erre a célra?

Figyelt kérdés
Munkámból adódóan Miskolcról kb napi 5-6 helyre megyek Budapesten, természetesen egyszeri kör nem oda vissza oda vissza. Viszont ez az 5-6 hely általában valamilyen étterem, vagy egyéb kiülős helyek. Olyanra lenne szükségem ami nagyjából ismeri az ilyesfajta helyeket, és normális helyen állít meg a közelében. Mi a legalkalmasabb erre mostani készülékek közül?

2019. aug. 10. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Okostelefon, mobilnet, Waze.
2019. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használtam idáig, majd mikor megölte a telefonom akkuját abba is hagytam. Most új telefonnál nem szaladnék ebbe bele. Ja és mindkettő csúcstelefon, az meghalt, ezt pedig óvnám ettől :) ezért szeretnék külső eszközt.
2019. aug. 10. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Oszt miből az ész, hogy ez ölte meg a telefont???
2019. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm fuvarosként dolgozik, rohadt sok címet jár be naponta.

Sima Google térképet használ a 3 éves S7-én, aminek eddig még semmi baja nincs.

2019. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

#3.)Pl. azért amiért aki a laptopját többnyire hálózatról használja annak ajánlják hogy vegye ki az akkupakkot mert a folyamatos töltés akár 1 év alatt is tönkreteheti.Meg hogy ne tartsd egész éjszaka a töltőn a mobilt stb.

Aki napi 8 órákat a mobiljával navigál a többnyire az autós töltőre dugva teszi,processzorhasználat/töltés közben melegszik,az ablakba téve + melegszik,ha egy kicsit is hibás a a kocsi elektromos rendszere vagy a töltő akkor egy pillanatnyi túláram azonnal tönkrevágja a telót.

Egy autós GPS meg eleve úgy van tervezve hogy folyamatosan a töltőn legyen-akár direktben is ráköve a jármű elektromos rendszerére,jobban bírják a napot is stb.


Amúgy az IGO (nem a készülék a döntő hanem a navigációs program)ismeri név szerint is az ilyen típusú helyeket,pl. most próbáltam ki hogy beírtam Gerbeaud bistrót és kiírta a címet és odanavigált pedig sétáló utcában van.Asszem még a parkolókat is mutatja a környéken ha úgy van beállítva.

2019. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!