Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » GPS, navigáció

A kérdés

A Waze hány km-en belül mutatja a barátokat a térképen?

Olvastam, hogy bizonyos km-en belül megjeleníti a térképen a barátokat, ha éppen vezetnek ők is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: GPS, térkép, barát

szept. 11. 19:09  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudom megnézni a térképen egy adott pont magasságát? (Google Maps)
Waze-ban lehet látni a térképen a barátokat?
Androidra vagy pc-re van olyan térkép alkalmazás vagy program amivel ha be rajzolok a térképén egy bizonyos távot/utat akkor az kiszámolja annak a távolságát?
Van olyan mobil app, amivel, ha megadom egy pont helyzetét a térképen, akkor a mobilom iránytűként mutatja, hogy merre van tőlem?
Garmin Dezl 780nál hogy tudom beállítani, hogy mutassa térképen a benzinkutakat?
Hogyan oldjam meg google maps-ben, hogy csak a saját elmentett helyek jelenjenek meg a térképen? Minden mást feliratot, helyet, kajáldát, boltot, stb ne lássak.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a GPS, navigáció rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!