Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Postai küldemény átirányítása?...

Postai küldemény átirányítása? Hogyan kell?! Fontos!

Figyelt kérdés

Rendeltem wishről, elrontottam a címet, csak a várost és az irányítószámot írtam oda. Írtam az ügyfélszolgálatnak, és ezt írta: “mivel a rendelését már postáztuk, a cím megváltoztatására már nincs lehetőségünk.Azt javasoljuk, vegye fel a kapcsolatot a helyi postahivatalról, és tájékoztassa őket arról, hogy csomagot vár a megadott címére, és kérje a segítségüket a küldemény átirányításában. Ehhez a csomag követési számára lesz szüksége.”

Akkor ha bemegyek a postára, és megmondom a követési számot akkor át tudják irányítani a rendes címemre? Vagy mit mondjak a postán?



2019. okt. 8. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk nem tudják átirányítani, akkor hova fogják szállítani? Mit lehet csinálni? Remélem nem fogják visszaküldeni ..
2019. okt. 8. 14:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes szerintem, noha sok panasz van a Postára, de ilyen esetekben elég rugalmasak tudnak lenni.

Majd meglátod, nyugodtan menj be és intézkedj!

2019. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj be a postára és mondd el mi történt. Hajó fejek segítenek. Kis településen egyszerűbb a helyzet, de nagyobb városban lehet hogy vissza fogják küldeni. Horváth János 7400 Kaposvár. Biztos van vagy ötven belőle. Vagy segít a posta vagy nem.
2019. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eleve nem fordítják vissza azonnal, 10 vagy 14 napot várnak, nem tudom pontosan.

Azalatt te még elkaphatod a csomagot valószínűleg és nem kell átirányítani sem, mert lecsapsz rá személyesen.

2019. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. okt. 8. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:

"Eleve nem fordítják vissza azonnal,"


de, nem szoktuk őrizgetni a hiányosan címzett küldeményeket. A 10 napos őrzés az értesített küldeményre vonatkozik. Amin nincs cím, eleve nincs hova értesítőt dobni. Megy vissza azonnal, kivétel ha az ügyfél bemegy és előre szól, hogy legyünk szívesek figyelni és nem visszaküldeni...

2019. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!