Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Tudtok olyan telefonos navigác...

Tudtok olyan telefonos navigációt, ami offline módban is működik?

Figyelt kérdés

Mobilnet nélkül szeretném használni, ha esetleg rossz irányba megyek akkor jelezze, létezik ilyen app offlineban is? A sima szivargyújtós navigáció nem csípi ha töltőre dugom és menet közben kikapcsol.


Köszi a segítséget!


2019. okt. 12. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Persze.

2019. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem csak tudok, használom is.
2019. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szirty ***** válasza:

Igen.

Annyi feltétele van, hogy a térkép legyen a készülék háttértárolóján.

Nyilván az aktuális forgalmi helyzetről, sebességmérő pontokról nem fog tájékoztatni de navigáláshoz elég.

2019. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Azt gondoltam majd írtok applikációt amit le lehet tölteni, de ok....
2019. okt. 12. 12:19
 5/13 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszoltunk.
2019. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én általában HERE WeGo -t használom, teljesen elégedett vagyok vele. Ingyenes, reklám mentes, letölthetőek a térképek hozzá, könnyen kezelhető. Csak ajánlani tudom!
2019. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6, köszi az értelmes és hasznos választ! :)
2019. okt. 12. 14:32
 8/13 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ezt a here we go-t és nem működik netkapcsolat nélkül. Valami más app létezik, vagy felejtsem el?
2019. okt. 20. 10:47
 9/13 anonim ***** válasza:

A térképek letöltéséhez kell internet, utána kéne működnie offline is.


Ha a herewego nem jött be, akkor kipróbálhatod ezek közül valamelyiket: Sygic, Osmand, Maps.me, Magic earth, stb.

2019. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 8

Biztos, hogy működik, én is használom. Le kell tölteni Magyarország térképét, ami szerencsére nem is túl nagy, 600 MB körül, ha jól emlékszem.

Utána át kell állítani offline módra, különben tényleg nem működik.

Ami probléma, hogy a magyar női hang pont egyike azoknak a kellemetlen szinkronhangoknak, akikből már a sorozatoknál is elegem lett (pedig sok éve nem is nézek, csak feliratos verziókat), ráadásul ezt a munkát is elég szarul oldotta meg.

Átállítottam a magyar férfihangra, az még elviselhetőbb, de végül berágtam és az angol női hangon hallgatom.

Elvégre egy navigáció nem olyan komplikált, hogy ez probléma legyen.


Egyébként, ha lenne humorérzéked, akkor értékelned kellett volna a #2 humoros válaszom!

Utána ránavigáltam volna erre az alkalmazásra is, csak már mások is írták közben.

2019. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!