Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » 2DIN Fejegység vásárlása...

2DIN Fejegység vásárlása előtt állok, GPS, Tolatókamera, és 6 db hangszóró bekötése lehetséges, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
,mindehol csak 4x50w találok, azaz 4 db hangszóró kimenet,nekem azonban 6 db hangszóróm van, hogy tudom bekötni mind a 6-ot ?Illetve valaki tudna ajánlani milyet vegyek? Tolatókamerát szeretnék még hozzá,illetve,esetleg GPS ha van benne az se rossz,de ha bluetooth-al lehet csaktlakozni rá és azzal gps van a kijelzőn az is jó.+usb kiment, másra nem volna szükség.Előre is köszönöm

2020. jan. 20. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen, 6 db szélessávú? Az nem fog menni valószínűleg, legfeljebb, ha 8 ohmos lenne.

A fejegységek hűtési lehetősége korlátozott, noha láttam már belső ventilátorost is, ebben a méretben.

2020. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyárilag egy kimenetre is több hangszórót kötnek! Az egy dolog, hogy te hányat számolsz a kocsidban, de ott is csak 4 kimenetre vannak elosztva. Pl ha az első ajtódban van kettő, mondjuk egy mély-közép lent , meg fent egy magas valahol az A oszlop tövében, az is csak egy kimenet.
2020. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy az első ajtóban, oldalanként kettő-kettő
2020. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már előrébb is léptem. Következő probléma emag oldalán találtam 30e Ft GPS is van benne. Azonban ahoz írja h GPS telepíteni kell microSD kártyáról. Telepítés menete, hogy zajlik, honnan tudok letölteni programot hozzá? [link] ez a link.
2020. jan. 20. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az autórádióra WinCE alapú navigációk telepíthetők fel, például IGO Primo. (előtelepítve navigációt NEM tartalmaz)"

Az külön fizetős lesz majd, gondolom.

https://www.youtube.com/watch?v=49HUKzwUAsw

Vagy:

[link]

2020. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ingyenesen letölthető létezik?
2020. jan. 20. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

A WinCe rendszerű navigáció telepítése kb.annyi mint a videón látszik-mindha a számítógépen másolnál át/indítanál el egy programot exe.fájlal-viszont ilyen Igo primo navigációt sohasem lehetett boltban kapni sd kártyán csak gps készülékre gyárilag telepítve,csak illegálisan szerezheted be pl. torrentről.

Csak ezt a kínai gps gyártók lesz*rják,úgy vannak vele hogy mindenki oldja meg magának okosban.

2020. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!