Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Apám vett egy GPS nyomkövetőt...

Apám vett egy GPS nyomkövetőt (GT005) de nem megy a beállitása?

Figyelt kérdés

Szerintem ez az pontosan

[link]

de mivel annyi hasonló van ehhez, nem tudom megmondani.


A probléma:

Nem tud csatlakozni az internethez(valószinüleg, a GPSone app-ban kéne mutatni hogy hol a autó, de nem mutatja, csak próbál csatlakozni, de nem tud)


Egy régi vodafone-os simkártyát tettünk bele, gondolva hogy majd 300mb net elég lesz hozzá, és akkor majd feltöltjük ha nincs rajta több pénz, de a régi simkártyáknál az APN tudtom szerint nem szokott beállitva lenni, szóval erre tudok gondolni, hogy miért nem tudja megmondani hol van.


Van a kis könyvecskéjében egy példa, hogy hogyan állitsuk be az APN-t, csak az a baj, hogy a formátum, amit példának megadott:

"Send:APN,apn name, user name, login password#

Such as: Belgium:APN,web,pro.be,mobistar,mobistar#"

a próbálkozásaim:

Hungary:APN,internet,vodafone.net, [egy saját felhasználó és majd jelszó, mert valahol ilyesmit is láttam], []#


Hungary:APN,internet,vodafone.net, , #


Hungary,internet,vodafone.net, , #


Hungary,internet,internet.vodafone.net, , #


Belgium:APN,web,pro.be,mobistar,mobistar#


Mindegyikre visszaküldött egy üzenetet, hogy "FORMAT WRONG!", ezért próbáltam ki a példának adottat amire szintén ezt küldte vissza.

(és a hivószámot se tudom hogy kéne megadni, kell e hozzá a +36-os prefix, 06 kell e hozzá, vagy egyikse, mert indiai emberek nem raktak +-os prefix-et, de akkor mit?)



Ha valaki találkozott már ezzel az eszközzel, van ismerőse aki találkozott ezzel az eszközzel, és sikerült valamelyikőtöknek beállitania, tudnátok segiteni, hogy az APN-t milyen formátumban kéne megadnom?

(és telefonszámot)



2020. márc. 19. 15:04
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

Szvsz

APN,internet,internet.vodafone.net,#

APN,internet,internet.vodafone.net,,#


Hívószám az neki tökmindegy, ő a megadott számot fogja hívni. Ha 06-tal adod meg, akkor ha külföldre lopják az autót, akkor onnan nem fog tudni felhívni vagy üzenni, ezért +36-tal lenne érdemes.

2020. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elfogadni elfogadta, de még mindig csak tölt és tölt amikor a poziciót kéne mutatnia


megpróbáltam mind a kettővel, vártam kb 20mp-t de nem történt semmi, csak vissza igazolás hogy elfogadta az APN-t,


Megpróbáltam egy másik "SonyEricsson S700

GPRSWap Beállítás:" vodás pdf-ből azt is, hátha a gprs kell neki


[link]


APN,wap,vitamax.wap.vodafone.net,vodawap,vodawap#

APN,gprs,vitamax.wap.vodafone.net,vodawap,vodawap#


Nem tudtam tipushoz mit irjak szóval megpróbáltam mind kettőt


esetleg még valami ötlete valakinek van? :/

2020. márc. 20. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ez:

APN,internet.vodafone.net,,#


Telefonszámnál +36 vagy 0036 prefixet használd, a 06 csak belföldön működik.

2020. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!