Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Egy Tomtom Go 60as GPS navi...

Egy Tomtom Go 60as GPS navi teljes európa térképpel mennyit érhet ?

Figyelt kérdés
új állapotú. mivel örököltem, nem tudom mennyi lehet a reális ára.
2020. máj. 12. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem semennyit, mert van a telefonomon full GPS, navigációval (LG telefon, androiddal) és van egy 15 éves öreg Garmin GPS. Mindkettő tökéletesen működik-működött mind egész Európában, mind Észak-Amerikában (Kanada és New Jersey). Szerintem ma, amikor mindenkinek van egy okostelefonja, már nem eladható egy használt GPS.
2020. máj. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Újonnan 60-ért árulják, szerintem egy 35-ért hirdesd meg és ha nem viszi senki, akkor engedj belőle.

Ahogy az előző válaszoló is írta, az okostelefonok térhódítása miatt már nem nagyon keresettek a gps navigációk.

2020. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!