Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Offline térkép nem működik...

Offline térkép nem működik iPad-en?

Figyelt kérdés
Google Maps alkalmazást használok, de más alkalmazásnál is tapasztaltam. Azt hogy net nélkül vagy offline módban nem tud követni, hogy hol vagyok. Az offline térképeknél letöltve. Amikor elmegyek valahova net hiányában nem ismeri fel a helyzetem. Hiába kattintok a saját helyzet nyílra. Miért van ez így? A mobilom tudja, de az iPad nem.

2020. aug. 19. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
honnan ismerné fel hogy hol van ha nincs net
2020. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Offline mód? Samsung és a Levono tablet tud net nélkül felismerni a helyzetet.
2020. aug. 19. 12:55
 3/9 Morzsi007 ***** válasza:
Ha le van töltve az térkép egy része, gps használatával kellene látnia a pozíciódat. Nem tiltottad le a helymeghatározást?
2020. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy letiltották volna, de most találtam valamit ami lehet, hogy ez volt a hiba. Az offline térképekben ahol le lehet tölteni ott térképen mutatja a helyzetem és ez egy állítható négyzeten belül van. Nagyobbra vettem amivel nagyobb fájl keletkezett. Telefonon nem láttam ilyen lehetőséget, de ennél úgy látom van szóval ez így új dolog nekem. Ha minden igaz ez lesz a probléma. Szűk hely volt kijelölve. Holnap megnézem működik e.
2020. aug. 19. 14:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy letiltottam volna*
2020. aug. 19. 14:04
 6/9 anonim ***** válasza:
telefonon is van ilyen. nagytsd, vagy kicsinítsd csippentéssel és úgy tudod kijelölni mekkora területet töltsön le.
2020. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kb 1 gigából megvan az egész ország.
2020. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja mostmár látom ott is van ilyen, de ott eleve működik is.
2020. aug. 19. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen problémám,a hivatalosan letölthető Igo próbaváltozat nem működik Ipadomon,(GPS vevő kikapcsolva hibaüzenet)ha akarnám sem tudnám ki-be kapcsolgatni mert nincs olyan opció sem a programban,sem az Ipad beállításokban,-minden más navigáció,program amihez kell műholdvétel kérdés nélkül működik...
2020. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!