Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Létezik ilyen GPS app telefonra?

Létezik ilyen GPS app telefonra?

Figyelt kérdés
Szóval, egy elyan appot keresek amiben meglehet adni több helyet hogy hova akarsz elmenni és te választhatod ki az útvonalat. És az is jó lenne ha megmutatná az összes km-t a kalória fogyasztást és az időt.

2021. febr. 16. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Köztes pontokat meg lehet adni a legtöbb navigációs alkalmazásban.
2021. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te most valami sportoláshoz való appot keresel, futáshoz, bicajozáshoz?
2021. febr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biciklizéshez kéne főleg,hogy ne keljen mindig megkeresnem hogy melyik a jó út. #1 a Google maps nél lehet ilyet? Ha lehet hogy kell?
2021. febr. 17. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz rá ez ügyben a sportkategórián belül a kerékpározás témában, hátha van valakinek jó ötlete. Én legutóbb az Osmand-ot próbálgattam, mert ennek van olyan térképe ami ismeri az erdei utakat is, de normális verzióban fizetős. Waze, és szerintem a Google is itt elvérzik. Meg vannak a bicajos komputerek, amikre már lehet előre megszerkesztett térképet tölteni. Én is bicajtúrázom, de saját telefont félek a kormányra rögzíteni, mert terepen tuti széjjel rázná a kameráját, akkor inkább valami olcsóbb telefont vennék ehhez, csak az meg lehet akkuidőben nem bírná a folyamatos világítást, wazze , meg az Osmand, is úgy navigált, hogy csak hanggal.
2021. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2021. febr. 17. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:

"félek a kormányra rögzíteni, mert terepen tuti széjjel rázná a kameráját, akkor inkább valami olcsóbb telefont vennék ehhez, csak az meg lehet akkuidőben nem bírná a folyamatos világítást"

A google térképhez is van hang.

2021. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!