Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mavic Mini-knél mennnyire...

Mavic Mini-knél mennnyire normális jelenség az, amikor a drón nem tud azonnal kapcsolatot létesíteni a távirányítóval?

Figyelt kérdés
Van, amikor csak sokadik próbálkozásra sikerül kapcsolatot létesíteni, van, amikor egyáltalán nem, és van, amikor pl. fél óra repülés után írja ki az applikáció, hogy a távirányító nem tud összekapcsolódni a drónnal, mert nem találják egymást. Ez normális jelenség? Nálatok is elő szokott fordulni ilyesmi?

2021. márc. 3. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

nem!

néhány másodperc alatt fel kell épülnie a kapcsolatnak.

esetleg próbáld meg újracsatlakoztatni a távot a drónhoz

telefont milyen használsz, nem mindegy az sem.

a facebookos mavic mini csoportban is tedd fel ezt a kérdést, ott sokkal többen vannak sokkal hozzáértőbbek!


te vagy a korábbi kérdező is? - mert akkor arra nem válaszolom ugyanezt :D

2021. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Korábban ezt a kérdést tettem fel: "DJI Mavic Mini felhasználók: ti milyen magasra/távolra meritek elreptetni a drónotokat?" erre gondoltál? Mert ez tényleg én voltam :) Samsung Galaxy Note 8-ast használok. Köszi, hogy válaszoltál a kérdésre!
2021. márc. 3. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!