Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Google térkép,vagy Sygic?

Baltaarcúu kérdése:

Google térkép,vagy Sygic?

Figyelt kérdés
Melyik eszik kevesebb adatot,ha nettel használnám?Waze minden kis utcába bevisz egy kis előnyért,azt most hanyagolom...Google térkép/Sygic elkerüli a dugókat?

2021. nov. 1. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
A google maps térképadatait le lehet tölteni offline használatra, vagyis nem fog adatot használni.
2021. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Google
2021. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Google térkép.
2021. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez eldőlt...
2021. nov. 1. 16:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt használom. Sygic abban jobb, hogy egesz orszagokat tudok letolteni, ugy hogy nem foglalanak sokat, Google Maps-el nem lehet mindig eleg jol keszulni, jartam mar ugy, hogy valahonnan elindultam, es nem volt ott mobilnet.
2021. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Google maps -en területeket tudsz letölteni offline -ba. Nem lehet egy országot. Több területet is le tudsz tölteni. Nekem is van vagy 5-6. Át szoktam szelni autóval Fél Európát úgy hogy le van töltve kb az útvonal vagy amerre mehetek. Ha netán elmenne a térerő vagy valami gubanc van legyen offline térkép is. Na jó a Kesztyűtartóban van papír alapú is :)
2021. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6:

De pont ez az, hogy Google Mapsben letoltök egy negyed magyarországnyi területet, és Sygichez képest 5 országnyi helyet foglal el, és persze ezzel előre kell készülni, mert sokkal szarabbul menedzseli az offline térképeket. Sygic-el meg le van töltve az összes olyan ország, ahová járok, néha felajanlja, hogy frissítsem, akkor frissítem. Az esetek többségében Google Mapset használok jó ideje, de nem egyszer jártam úgy, hogy azt nem tudtam használni. Nyilván abbban meg a Google Maps sokkal jobb, hogy sokkal részletesebb és frissebbek az infók. Annyi bajom van vele, hogy egy ideje elkezdett waze-esedni, néhánysgor ajánlott elbaszott útvonalat potenciálisan minimális előnyért cserébe.

2021. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7:


Wazze és a Google Maps ugyan google tulajdon.


Navigáció is romlott. Autópályán rendszeresen benyögi hogy forduljon balra, és nem Angliában.

Mész az éjjszakában halál nyugalom, egyszer csak elkezd hangosan magyarázni hogy tartsak balra. Mindenki felébred mi van ott vagyunk? Nem csak a Google azt hitte balra kell fordulni. Németországban rendszeresen ezzel sz*pat...


Wazze -t városon belül nem szeretem. Mert meg tud bolondulni úgy.

Nagy távolságon oké. Képes beküldeni kis útcákba aztán vissza ugyan arra a főútra. Mint a Here.

Kedvencem mikor beakad neki egy kanyar vagy forduló és elrontod.

Akár 100km ről is vissza akar vezetni mert ott nem arra mentem amerre mondta valamiért :)

Akkor Sopronba Mentem Zsámbékról. Kíváncsi voltam meddig küszködik a szerinte rossz fordulóval. Ameddig ki nem léptem ott volt :)

Megharagudott rám. Ezt Bécsben is el akarta játszani többször.

Azóta nem vagyunk haverok...

Pedig Forgalmi adatokban nagyon ügyes, meg trafi és egyéb előrejelzésben.


Két navival meg még se megyek. Bár a feleségem gyakran megnézi merre járunk a saját telefonján és akkor beállítja az útvonalat egy másik programban. Azt hiszi kikapcsolta majd a női táskából elkezd kiabálni hogy forduljak balra :D

2021. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8:

Tudom, hogy google tulajdon a waze, ami egyrészt jó, mert egy ideje közös forgalmi adatokat használ a kettő, de a google maps még mindig épeszűbb útvonalakat ajánl, csak mostanában kezdett el néha waze féle kis utcás, cikcakk útvnalakat ajanlani, amiken talán nyersz 1 percet.


Waze amúgy nem is városban, hanem kisfalvas, mellékutas övezetekben a legnagyobb katasztrófa.

2021. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,a Waze minden alkalommal elveszti a jelet és a szomszéd párhuzamos utcában lát.Vagy ha állok a dugóban egy helyben...😄
2021. nov. 25. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!