Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Bluetoothon keresztül navigáci...

Bluetoothon keresztül navigáció kihangosítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az előző és a jelenlegi telefonomnál is ugyanaz a problémám:

Frankón csatlakozik az autóhoz, hívni tudok, fogadni tudom a hívásokat rendesen, de a telefonos navigációmat nem érzékeli az autó rendszere... vagy nem tudom mi lehet a gond.

Be van kapcsolva az alkalmazásban minden ami ehhez kell... legalábbis úgy néztem... de mégse akarja.

Valami ötlet?

A sima google térképről van szó



2021. nov. 30. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad másik progival is? Mert nekem Waze-val tökéletesen működik, miközben Spotify-ról zenét is hallgatok.
2021. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem probaltam de megteszem köszi... remélem sikerül
2021. nov. 30. 19:16
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem sikerült... nem tudom lehet hogy a kocsiban van a hiba... de akkor telefonálni miért tudok es miért jön az értesítes pl. Smsről??

Kicsit furcsa.....

De az applikaciókat meg nem hangosítja ki...

2021. dec. 1. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Telefonodnál, ha megnyitod bluetooth-ot (hosszan nyomva az ikont) mi van neked engedélyezve a rádiód kapcsolata alatt? Nálam hívások, hang, beviteli eszköz, névjegyek hozzáférése, és hozzáférés az üzenetekhez (bár ez utóbbit szerintem úgysem jeleníti meg Sony WX-900BT fejegység)

Ahogy írtam az első hozzászólásban, én a spotify-t is bluetoothon keresztül hallgatom a telefonról autórádióra, és mikor hangnavigáció van, akkor addig a telefon lehalkítja a zenét. Ezt pedig a telefonodnak kellene szerintem kezelni.

2021. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kiraly vagy koszonom!!!


A bluetooth beallitasokon belul 3 lehetosegem van

Hang

Hivasok kezelese

Nevjegyek hozzaferese


Es csak az utolso volt engedelyezve... gondolom az az alap vagy nem tudom...

Meg azt se tudom hogy ha a hang meg a hivaskezeles nincs engedelyezve akkor miert tudtam telefonalni...

De engedelyeztem mindent es most frankon mukodik :)

2021. dec. 1. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!