Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogy kell telefonon beüzemelni...

Hogy kell telefonon beüzemelni a gps-t úgy, hogy mondja, hogy merre kell menni? illetve mennyi mobilnetet eszik?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 19:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Google térkép vagy Waze alkalmazás. :) A mobilnetet sajnos nem tudom.
2022. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából simán beírod a címét és bekapcsolod a helymeghatározást ennyi. A mobilnet nem vészes a kezdeti amíg megkeresi nagy utána csak követi az utat a Waze picit nagyobb mert nézi a forgalmat állandóan de én simán utaztam végig az országot oda vissza GPS-el úgy hogy a kevés mobilnetem fele nem fogyott el
2022. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja meg előre lelehet tölteni is a térkép részt nem?
2022. febr. 15. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Van többféle ilyen alkalmazás is, nem csak ezek. Ha a forgalom, ilyesmi nem érdekel, mehet offline is.
2022. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A google maps térképadatbázisát le lehet tölteni, úgyhogy a navigációhoz minimális adatmennyiség elég


vagy az OSMandMAPS alkalmazásban is le lehet tölteni a térképadatbázist, és csak a helyzetmeghatározáshoz kell kevéske net

2022. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!