Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Navigációs app motorozáshoz...

Navigációs app motorozáshoz csak hang alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A sisakban van bluetooth hangszóró és a telefon a zsebemben. Csak hang alapján szeretnék nacigációt. Nem szeretném a telefont tartóval a kormányra rögzíteni.


Ami fontos lenne:

- ne akarjon állandóan új útvonalat ajánlani. Kitaláltam merre akarok menni azt tartsa.

- akár előző nap megtervezem az utat elmentem és azt tartsa és ne kelljen nyomkodni semmit a végcélig.

- elindítom, billentyűzár rá, zsebbe elrak és csak mondja az utasításokat.


Amiket próbáltam és bajom van vele:

- Google maps: csak úgy lehet rávenni hogy arra vigyen amerre én akarom hogy köztes pontokat rakok be viszont ezzel az a baj hogy mindegyiknél rá kell nyomni hogy oké hogy mehetünk tovább. Mivel a zsebben van a teló ez problémás.

-Waze: ugyanaz a gond mint a google maps-el plusszba itt max 1 köztes pontot enged.


Milyen android appot ajánlanátok erre?



2022. máj. 16. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én igo t ajánlom, ez a legjobb. És a narrátor hangokat is tudod változtatni elég szabadon a többihez képest. Nagyon jól testre szabható.
2022. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"csak úgy lehet rávenni hogy arra vigyen amerre én akarom hogy köztes pontokat rakok be "

Nem kell, PC-n szépen meg lehet oldani.

[link]

2022. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es és hogyan?
2022. máj. 17. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Így:

[link]

2022. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!