Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Jelenleg elérhető, Android...

Mostmondjammeg kérdése:

Jelenleg elérhető, Android készülékre és megvásárolható európai térkép, amit frissítenek is, volna-e?

Figyelt kérdés
Belenyúltam az IGO-ba de az megvakult 2 éve , azaz nem frissíti a térképeket, viszont szükségem volna egy NEM NETKAPCSOLATOS, de használható térkép programra. Sajnos bár találtam párat, de soknak kell az állandó netkapcsolat, amit nem szeretnék, bőven megfelelne, ha a térkép bár fizetős is, de térkép pontos, azaz ha új út készült, azt tudja is és lehet mellette zenét, rádiót hallgatni.

#Android #fizetős #Európai térkép #Állandó netkapcsolat mentes #rádió , zene megy mellette.
2023. jan. 18. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

veszel egy PNA gps készüléket europa térképpel Pl: Garmin azon élethosszig lehet frissiteni a térképet és nem kell neki net hogy müködjön(én ezt javaslom)


vagy


Okostelefonra letöltöd a google maps térképet6térképeket és akkor a telefonod is tud internet nélkül navigálni


Gyakorlatilag akr egész europa térképét is le tudod tölteni darabokban, azt is bármikor firristehetd amikor van wifi valahol

2023. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Google térkép miért nem jó neked?
2023. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

google maps. le lehet tölteni offline - bár a navigációhoz lehet hogy kell net.

osmandmap, maps.me, mapy.cz, carogtaph maps 2, ezek openstreetmap alapúak.

2023. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Here wego. Offline, ingyenes. Régebben sokat használtam és szerettem.
2023. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Több ilyen app van.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!